Yeşilçam'ın efsane oyuncuları arasında yer alan Kadir İnanır, geçtiğimiz mart ayında beynine pıhtı atması nedeniyle kaldırıldığı hastanede önce entübe edilmiş ardından da yoğun bakıma alınmıştı. 

Yoğun bakımdaki tedavi sürecinin ardından ise evde tedavi altına alınan ünlü isim, Acıbadem'deki özel bir hastaneye giderek fizik tedavisini oluyordu. 

Murat Dalkılıç 9. kez burnundan ameliyat oldu Murat Dalkılıç 9. kez burnundan ameliyat oldu

İnanır'ın fizik tedavisinin de işe yaramaya başladığı ve kendisini toparladığı öğrenilmişti. Fakat son olarak İnanır'ın durumuyla ilgili üzücü bir gelişme yaşandı.

Kadir Inanir 24YENİDEN YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI 

İnanır'ın uzun süreden bu yana hastanede olması nedeniyle durumunu yakından takip eden doktorları, ünlü ismi  akciğerinde oluşan hafif enfeksiyon nedeniyle yeniden Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi’nde yoğun bakıma aldı. 

Kadir Inanir Kapak 1

DURUMU TAKİP EDİLECEK

İnanır'ın yoğun bakımdan ne zaman çıkarılacağı şu an için bilinmiyor... Yapılacak tetkiklerin ardından doktorlar tarafından bir tedavi takvimi oluşturulması bekleniyor. 

Kadir İnanır Julide Kural

Kadir İnanır’ın sağlık durumunun iyiye gitmediği hatta entübe edildiği öne sürüldü. Hayat arkadaşı Jülide Kural, Hürriyet'ten İsmail Bayrak'a konuşarak iddiaları yalanladı: “Akciğerinde görülen enfeksiyon nedeniyle 3 gündür tedbir amaçlı yoğun bakımda. Entübelik bir durum yok. Hatta Kadir bey gündeme dair tüm haberleri de yakından takip ediyor.”

Editör: Olcay Ünal Sert