Kısa süre önce ismi uyuşturucu operasyonuna karışarak gözaltına alınan ve ardından serbest bırakılan şarkıcı Kalben yeni müzik çalışması ile hayranlarıyla buluştu...

“Ben sizinle müziğin içinde, sevgide buluştum. Uyumsuz hissettiren yaralarımdan öptünüz beni, iyileştirdiniz, iyileştiriyorsunuz”

                              Kalben

Kalben Img 0020

 “İçimde Sen” şarkısının söz ve müziği Kalben’e, düzenlemeleri Genco Arı’ya ait. Şarkı Kalben’in yaşadığı olaylar üzerine, gönlünde açılan yeni pencereden döküldü. Bir aydan kısa bir zaman içinde doğan  “İçimde Sen” 7 Haziran Cuma günü yayınlandı.

Kalben Klip Icimde Sen

Şarkının klibi, Kalben’in 13 sene önce İstanbul’a yeni taşındığında, ilk sahne aldığı caz kulübü Bova Sahne’de, Hakan Fikri Bintepe yönetmenliğinde çekildi. Sanat yönetmenliğini Hilal Polat’ın üstlendiği kısa film tadındaki klibin oyuncu kadrosunda Genco Arı, Melike Kutluer ve Kaan Karacehennem yer aldı.

Kalben İçimdesen Kapak Kopya

Mahsun Kırmızıgül'den playback yapan şarkıcılara sert eleştiri Mahsun Kırmızıgül'den playback yapan şarkıcılara sert eleştiri

“İçimde Sen”  Kalben’in şirketi Hoş Bir Seda ve DMC etiketi ile 7 Haziran Cuma günü tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Editör: Olcay Ünal Sert