Yeni bölümde neler olacak?

Elif  yalansız temiz bir aşk için Ömer’e kara para akladığını itiraf etmiştir.  Ömer’den beklediği tepkiyi alamaz ve yıkılır. Ömer, Elif’in attığı sessiz yardım çığlını duymamış  öğrendikleri karşısında da büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Ömer’e göre  aşk bir kez daha gözlerini kör etmiş, gerçekleri görmesine engel olmuştur.

Ömer’in Elif’e karşı nasıl bir tavır takınacağı büyük bir merak konusuyken acı haber gelir. Zerrin ölmüştür. Annesini toprağa veren Elif bir kez daha yıkılır. Tayyar Zerrin’in ölümü ardından  olayları istediği gibi organize edecek ve bu ölümden Elif’e karşı kullanmak üzere büyük bir koz kazanacaktır.

Elif’ten uzak durmaya çalışan Ömer cinayeti çözmek için araştırma yapmaya devam eder.  Ahmet Denizer ve Sibel Andaç cinayetlerinden tutuklanan Taner’le görüşmeye gider. Taner Ömer’e kendisini kurtarması karşılığında elmasların asıl sahibinin ismini vereceğini söyler. Ömer, Taner’den katilin ismini öğrenebilecek  midir?

Ömer’in mesafeli ve soğuk tavırlarından hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağına karar veren Elif çok kötü durumdadır. Bu sırada Nilüfer ve Metin hakkında büyük bir bilgiye ulaşmıştır. Metin tarafından hala tehdit edilmektedir üstelik kardeşi Nilüfer de tehlikeli bir oyunun içindedir. Elif herkesi korumak ve kurtarmak adına polise teslim olmaya karar verir. Oysa Tayyar’ın ve Ömer’in onun için başka planları vardır. Elif planladığı gibi teslim olup her şeyden kurtulabilecek midir?


Emre Kızılırmak yeni yayın döneminde sevenleriyle hasret giderecek.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat & Sema Ergenekon’un yazdığı “KARA PARA AŞK”  14. bölümüyle                3 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de Atv’de...


Tuba Büyüküstün yeni bölümde acı haberi alınca Engin Akyürek teskin ediyor.

Fragman 1: http://www.youtube.com/watch?v=_l4r7zZvrA0

Fragman 2: http://www.youtube.com/watch?v=fMe9eOadrdw&list=PLfEjylKCnCIQAU4jdoIpyiZzdoJlRGhPb