Kıbrıs da sahne alan Kibariye (63), eşi ve kızının babası Ali Küçükbalçık'ın (43) adının ihanet ve dolandırıcılıkla anılması hakkında konuştu. Kocasını çok sevdiğini belirten Kibariye "Her erkek yapar, yapmayan yok. Önemli olan benim düzgün durmam, bana annem böyle öğretti. Ben kocasını, çocuklarını, torununu çok seven bir kadınım" ifadelerini kullandı.

Kibariye 12365029145 SENEDİR YIRTMAÇLI ELBİSEM BİLE YOK

 Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kibariye son dönemde sanatçıların sahne kıyafetlerinin eleştirilmesi sorusuna “45 senedir yırtmaçlı bir elbisem bile yok, ben fiziğimle değil gırtlağım ile gündem olmak istiyorum, ekmeğimin peşindeyim ben beni kimse ilgilendirmez” cevabını verdi.

Kibariye Ali Küçükbalçık

Volkan Demirel ve Zeynep Demirel, 14 yıllık evliliklerini bitiriyor! Volkan Demirel ve Zeynep Demirel, 14 yıllık evliliklerini bitiriyor!

HER  ERKEK YAPAR

 Başarılı şarkıcı Kibariye’nin sürekli adı ihanet ve dolandırıcılık haberlerine karışan eşi Ali Küçükbalçık ile ilgili sorulara da cevap verdi. Kocasını çok sevdiğini söyleyen Kibariye “Her erkek yapar yapmayan yok önemli olan benim düzgün durmam bana annem böyle öğretti ben kocasını çocuklarını torununu çok seven bir kadınım” cevabını verdi.

Kibariye 123650291 (9)

Kibariye, Kıbrıs'ta verdiği röportajında her erkeğin eşini aldatacağını iddia etti. Eşiyle arasında 20 yaş fark olan Kibariye'nin ihaneti normal sayması sosyal medyada kadınların tepkisini çekti. Aldatmayı normalleştirdiğini iddia eden bazı takipçiler, Kibariye'ye instagramdan tepki gösterdi. Bu arada Kibariye'nin ihaneti normal kabul etmesini 20 yaş farka bağlayanlar da oldu.

Editör: Olcay Ünal Sert