Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizisi Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer
alıyor.

Kızılcık Şerbeti’nin 33. Bölümünde; Bebeğin gelmesiyle Ünallar’ın evinde bayram havası esmektedir. Özellikle Fatih ve
Pembe aşırı derecede mutlulardır. Kıvılcımlar’ın evinde ise tam anlamıyla yas havası hakimdir. Kıvılcım ve Doğa avukatlarının yönlendirmesiyle velayet sonucunu değiştirmek için harekete geçecekler ancak tüm çabaları Fatih’in kumpaslarıyla geri tepecektir.

İnci Taneleri'nin 2. bölümünde Kubilay Aka sürprizi! İnci Taneleri'nin 2. bölümünde Kubilay Aka sürprizi!

Evleneceğim yalanını söyleyen Alev, eski arkadaşı Rüzgar’la tesadüfen karşılaşmış durumu yaratmak için çabalayacak, ancak bunu sağlaması hiç de kolay olmayacaktır. Ömer ve Ertuğrul iş yaptıkları için tanışacak, sonrasında birlikte yapacakları Almanya gezisi sonucu yakınlaşacaklardır. Nilay’ın ısrarıyla Pembe ve Nursema ona tesettür kutlaması düzenleyecekler, lokantada yapılan parti Alev’in de gelmesiyle farklılıkların bir kez daha göz önüne serilmesine neden olacaktır.

Doğa’nın avukatının gerçek yüzünü anlayan Kıvılcım, bu işi düzeltmek için Doğa’yla birlikte Ünallar’ın kapısına dayanacaktır.

“Kızılcık Şerbeti” yeni bölümüyle 6 Ekim Cuma saat 20.00’de Show TV’de!

DİZİNİN KÜNYESİ:

YAPIM: GOLD FİLM

SENARYO: MELİS CİVELEK

YÖNETMEN: KETCHE

KIZILCIK ŞERBETİ'NDE KİMLER OYNUYOR?

KARAKTER ADI OYUNCULAR

ÖMER ÜNAL - BARIŞ KILIÇ

KIVILCIM ARSLAN - EVRİM ALASYA

ABDULLAH ÜNAL - SETTAR TANRIÖĞEN

DOĞA KORKMAZ - SILA TÜRKOĞLU

PEMBE ÜNAL - SİBEL TAŞÇIOĞLU

FATİH ÜNAL - DOĞUKAN GÜNGÖR

ALEV ARSLAN - MÜJDE UZMAN

RÜZGAR - YİĞİT KİRAZCI

Editör: Olcay Ünal Sert