Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. bölümünde neler olacak?

Leyla Bebek’e hoşgeldin diyenlerle adeta dolup taşan konak, aynı anda yangın ve Adnan sesleriyle doldu! Bahçenin arka tarafında ahırlarda yangın olduğu haberi ile Adnan’ın ortada olmadığı ve ahırlara girdiği haberi aynı anda duyuldu! Züleyha'nın (Hilal Altınbilek) çığlıklarla kendini alevlerin içine atmasına Hünkar (Vahide Perçin) ve Demir (Murat Ünalmış) güçlükle engel olmaya çalışır.

Elden ele taşınan kovalarla yangın kontrol altına alınmaya çalışılırken, bir yandan da itfaiye beklenmektedir.

MÜJGAN, YILMAZ’I NEDEN ARADI?

Yamanlar, alevlerle boğuşurken, Müjgan ( Melike İpek Yalova ) da oğlunun yaşam savaşında yanından bir an bile ayrılmadan hastanede beklemektedir. Doğuma girdiği andan itibaren Yılmaz ( Uğur Güneş) ile konuşmayı reddeden Müjgan, onu telefonla arar. Ancak ağlamaktan konuşamaz. Yılmaz ve Fekeli ( Kerem Alışık ) can havliyle, adeta uçarak hastaneye gelirler.

HÜNKAR HANIM VE SANİYE YİNE GAFFUR’UN PEŞİNDE!

Gaffur, çiftlikte iş yapar gibi görünüp, geceleri de Hatip Ağa’ya orcunu ödemeye devam eder. Ancak davraşışlarındaki tuhaflıklar o kaar artacaktır ki, önce Saniye peşine düşer. Ardından da Hünkar Hanım bir kez daha ayağını denk alması için Gaffur’u uyarır.

YILMAZ VE DEMİR SAVAŞI YENİDEN Mİ BAŞLIYOR?

Depolarına yığdığı bakliyata bir çözüm bulmaya çalışan Demir, bir yandan da yeni yatırımlar yaparak büyümenin peşindedir. Önemli bir toplantısına başlamak üzereyken masaya gelen Yılmaz’dan duydukları ile dili tutulur! Yılmaz adeta savaş baltasını topraktan çıkarmıştır! Demir de Hünkar da gafil avlanmışlardır!

Adnan alevlerin arasından kurtulabilecek mi? Müjgan ve Yılmaz bebeklerini kucaklarına alabilecek mi?

Yılmaz, Demir’in kanını donduracak ne dedi? Hepsi ve daha fazlası bu hafta Bir Zamanlar Çukurova’da!

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20:00’de ATV’de.

Bir Zamanlar Çukurova KÜNYE
Yönetmen: Murat Saraçoğlu

Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yapım: Tims&B Productions

Senaryo: Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm, Melis Veziroğlu Yılmaz

Müzik: Aytekin Ataş

Uygulayıcı Yapımcı: Emrah Karacakaya
Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel

Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur

Oyuncular: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Alayça Öztürk, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Mehmet Polat, Serpil Tamur, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten

Editör: TE Bilisim