Nilüfer Yumlu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde geldiği AVM’de mağazaları gezip alışveriş yapan usta sanatçıya, sevenlerinin ilgisi bir hayli yoğundu. Yoğun ilgiden bir süre yürümekte zorlanan Nilüfer, yanına gelen hayranlarıyla tek tek hatıra fotoğrafı çektirip, ayak üstü de olsa sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Nilüfer Yumlu

YILDIZ TİLBE’NİN BAKÜ ÇIKARMASI YILDIZ TİLBE’NİN BAKÜ ÇIKARMASI

Yakın zamanda koronavirüse yakalanan ve konserlerini iptal ettiğini duyuran, usta sanatçı, muhabir arkadaşların geçmiş olsun dileklerini kabul etti. Hastalığı atlatıp sağlığına kavuşan Nilüfer, "Çok şükür iyiyim, bu hastalığın bitmediğini hepimiz görüyoruz daha dikkatli olmalıyız" ifadelerini kullandı. Başarılı sanatçı’nın siyahlar içindeki şık tarzı dikkatlerden kaçmazken, güler yüzü ve sempatik tavırlarıyla da gönülleri fethetti. Nülüfer, geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanıp, hastanede tedavi görmüştü.

22 Eylül de ki Kuruçeşme Arena konserini virüs nedeniyle erteleyen 14 Ekim'e erteleyen Nilüfer'in konser hazırlığı için AVM'de alışverişe çıktığı öğrenildi.

Kaynak: Snob Magazin