Mehmet Ali Erbil'in ekrana dönüşüne tepki gösteren Farah Zeynep Abdullah'a Kanal D resmi instagram sayfası 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' sahnesiyle yanıt verdi. Abdullah'ın karşılığı da gecikmedi.

Uzun yıllardır sağlık sorunlarıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, Turnike programıyla ekranlara geri dönüyor. Yarışmanın Kanal D'de yayınlanacağı haberi, Farah Zeynep Abdullah'ın tepkisini çekti.

Fafazeyh

"MAL BİR KANAL" YORUMU

Farah Zeynep Abdullah, Kanal D'nin Mehmet Ali Erbil'in tanıtımını "İşte parmağın sahibi geldi" notuyla paylaşmasının ardından, sosyal medya hesabından "Iyy ne kadar da mal bir kanal" şeklinde bir yorum yaptı. Bu sert çıkış, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bir kesim Abdullah'a destek verirken, diğer kesim yorumunu gereksiz buldu.

Kanal D, Erbil'in yeni programını yayınladığı reklam filmiyle duyurdu: "İşte parmağın sahibi geldi! Yakında #KanalD'de!" 

Mehmet Ali Erbil Farah Kolaj

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah ise kanalın paylaşımını alıntılayıp "ııııııyyyyyy @KanalD
ne kadar mal bi kanal"
yorumu yaptı. 

Abdullah'ın sosyal medyada gündem olan yorumunun ardından Kanal D'den de karşı hamle geldi. 

Farah Zeynep Abdullah'ın paylaşımını resmi hesabından alıntılayan kanal, ":)" emojisiyle cevap verdi. Paylaşımda Abdullah'ın adını duyurduğu ilk işi olan ve 2010-2013 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli diziden de bir parçaya yer verdi. 

Bülent Ersoy canlı yayında Arto'ya yüklendi: "Yalancısınız" Bülent Ersoy canlı yayında Arto'ya yüklendi: "Yalancısınız"

'AYLİN RAHMET İSTEDİ DİYE YORUMLADIM...'

İlerleyen dakikalarda Farah Zeynep Abdullah da Kanal D'ye yanıt verdi. Kanalın paylaşımını alıntılayan Abdullah "Ya çen 1 gün çonya bana laf mı çoktun @KanalD SABİTLEMİŞ PUUAHAH aylin rahmet istedi diye yorumladım rip queen" paylaşımı yaptı. 

Editör: Haber Merkezi