Usta şovmen Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan'a doğum gününde evlenme teklifi etmişti. Evlilik hazırlıkları yapan Erbil'in, sevgilisinin istekleri yüzünden ayrılık kararı aldığı iddia edildi.

Çapkınlıklarıyla ünlü olan her dönem aşk hayatıyla adından söz ettiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in gönlünü kendisinden 42 yaş küçük Gülseren Ceylan'a kaptırdığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada yaptığı paylaşımla iddiaları doğrulamıştı.

Sevgilisi Gülseren Ceylan'ın doğum gününe özel bir sürpriz yapan ünlü şovmen, burada sevgilisine bir de evlilik teklif etmişti.

Yaş farkı sebebiyle eleştiri alan ikilinin, Kasım ayında Amerika'da sade bir nikahla evlenmeyi planladıkları konuşuluyordu.

Çift aralarındaki yaş farkı sebebiyle eleştiri alsa da, Erbil, sevgilisini hem tektaş yüzük hem de spor araba hediye etmişti.

Daha önce evlilik teklifi istediğini söyleyip istediğini alan genç kadının ayrılığa sebep olan bir istek daha yaptığı iddia edildi.

Ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil ve evlilik hazırlıkları yaptığı Gülseren Ceylan iddialara göre ayrıldı.

Erbil'in Ceylan'ın isteklerine yetişememesi sebebiyle ilişkinin sonlandığı iddia edildi. İddialara göre, Ceylan'ın hediye olarak ev istemesi ikili arasında krize neden oldu.

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil ile aynı yaşta olan Gülseren Ceylan "Durumun parayla ilgisi yok. Ben onun yanında çok mutluyum. Hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum kimsenin ne dediği de umurumda değil" şeklinde konuşmuştu.

Taraflar iddialara yanıt vermezken beraber bir poz da iddialardan kısa süre sonra paylaşıldı.

Ceylan, Mehmet Ali Erbil'le ve çiftin bir arkadaşının bulunduğu bir fotoğrafı paylaşarak iddiaları yalanladı.

Ahmet Tatlıses: Babamın akli dengesi ile ilgili çelişkili raporlar var Ahmet Tatlıses: Babamın akli dengesi ile ilgili çelişkili raporlar var

Editör: Haber Merkezi