Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, 29 Mayıs'ta Arzu Onan ile 27 yıllık evliliğini tek celsede bitirmişti. Geçtiğimiz günlerde ise ünlü oyuncunun Bozcada'da tanıştığı Pınar Şipaloğlu ile aşk yaşadığı ileri sürülmüştü. Bu iddialar sonrasında hakkında ‘evliliği ihanet yüzünden bitti’ dedikoduları çıkınca ünlü oyuncu, bir video yayınlayarak bu iddiaları yalanlamıştı.

Mehmet Aslantuğ’un yeni aşkı ortaya çıktı.

Yıldız Tilbe ile İbrahim Tatlıses yıllar sonra barıştı Yıldız Tilbe ile İbrahim Tatlıses yıllar sonra barıştı

Snob Magazin'in haberine göre Aslantuğ ile aşk yaşadığını ileri süren Pınar Şipalioğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda aşk iddialarını şu sözlerle kabul etti:

"Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir! Sessizliğimin sebebi bir küçük ada meselesi... Evet adada artık evim var ve evet Mehmet Aslantuğ, evet evet evet. Yeter."

Paylaşımın altına kalp emojisi koyan Şipalioğlu’na henüz yanıt vermeyen Aslantuğ, 2 gün önce Instagram hesabından bir video yayınlayarak boşanmasının ardından çıkan ihanet iddiasını şu sözlerle yalanlamıştı:

"Arzum yorulduğunu ve kendini bulmak istediğini söyleyerek, ayrı eve çıkmak istediğini söyledi. Sahiplendiğimi, üzerine titrediğimi zannettiğim belki de o titremede bunalttığımı görmediğim bu ilişkinin biricik kahramanına saygı duymak zorundaydım. Kolay olmadı, acı çektim, üzüldüm, aylar kelimeler bulmaya çalıştım... Ben terk eden taraf değilim. Yorgundu... Hiçbir şey yazıldığı çizildiği gibi değil. Sadece hukuken boşandıktan sonra yolları ayırmak istedim. Ben ona ihanet etmedim. Magazinin yazdığı gibi, ben biraz da para sahibi bir hanımefendinin, hayatımda yüzünü bile görmediğim birinin bendeki yeri dolayısıyla boşanmadım, boşanmayı da ben istemedim."

Editör: Haber Merkezi