Aleyna Tilki'nin Menajeri Haluk Şentürk önemli açıklamalar yaptı...

"Önce edepli olmayı öğrenecek"

Aleyna Tilki yaptığı açıklamada müzik sektörünü domine eden isimlerin kendisinin yok olmasını istediklerini belirterek bazı omurgasız organizatörlerin olduğunu ifade ederek küfürler yağdırmıştı. Menajeri Haluk Şentürk'ten Tilki'ye yanıt geldi...


Aleyna Tilki'nin serzenişine dair açıklama Gülşen, Hadise ve Yıldız Tilbe gibi isimlerin de menajerliğini yapan ve Müge Dağıstanlı'ya konuşan Haluk Şentürk'ten geldi. "Açıkça ve çekinmeden söylüyorum; Aleyna'nın sözlerinin hedefinde direkt ben varım!" diyen Şentürk, sözlerinin devamında şunları söyledi:

Erol Evgin'den öğrencilere: Güzel bir tatili hak ettiniz Erol Evgin'den öğrencilere: Güzel bir tatili hak ettiniz

Haluk Şentürk "Aleyna Tilki önce edepli olmayı öğrencek!"

"Bunu gerçekle ilgili bir çekincem olmadığı için rahatlıkla söylüyorum. Sebebine gelince; iki hafta önce bir Avrupa turnesi başladı. Grupta 20'ye kadın sanatçı bulunuyor. Aralarında menajerlerini yürüttüğüm isimler var. Aleyna'nın ifadesinin aksine kadroda onun da yer alması için çok çaba harcadım. Bu çabamı yanlış yorumlamasını toyluğuna veriyorum. Ne ben, ne de çalıştığım sanatçılar onun önünü kesmek, işini bozmak için çaba ya da vakit harcayamayız. Suçlama, küfür ve el hareketi cahilliğinden! Halbuki çok özel bir yetenek. Ama kariyerini yönetemiyor ve saçmalıyor. Paylaşımlarına, mesajlarına dikkat etmezse daha çok üzülür. Bu ülkenin yapısına saygı duyacak. Büyüklerine karşı edepli davranacak. Nankör olmayacak. Bir de 'Ölmemi istiyorlar' demiş. Öldürmek mi? Aleyna kendi kendisinin katili!" (Muzikonair)

Editör: Olcay Ünal Sert