Gamze Özçelik ile oyuncu Reshad Strik evlendi Gamze Özçelik ile oyuncu Reshad Strik evlendi

tv100 Magazin Hattı’ndan Onur Üçkarışoğlu’nun haberine göre, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ilişkisi yeniden başladı. Saraçoğlu, doğum gününde yaptığı açıklamada ayrıldıklarını belirterek, “Ben son nokta koymak istiyorum. Sadece iş arkadaşıyız. Özel birlikteliğimiz yok” demişti.

KONSERDE SARMAŞ DOLAŞ EĞLENDİLER

Mert Ramazan Demir’in Afra Saraçoğlu’nun evine girerken tv100 Magazin Hattı tarafından görüntülenmesinin ardından ikili, bir konserde sarmaş dolaş eğlenirken görüntülendi. İkilinin yeniden barıştığı da belgelenmiş oldu.

İŞTE MERT RAMAZAN DEMİR’İN SETTE UYUYA KALMASININ SEBEBİ!

Ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay ise aylardır Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in hiç ayrılmadığını iddia etmişti. Bugün “Ferit Seyran’a Afra da Mert’e sarıldı!” başlıklı bir yazı da kaleme alan Akay, “Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu, geçtiğimiz günlerde açık alanlarda gerçekleşen çekimlerde hava şartlarına uygun giyinmiş bir şekilde görüntülenmişlerdi. Mert Ramazan Demir, dizinin yeni bölümlerinin çekimleri devam ederken, biliyorsunuz yorgunluğa yenik düşmüş ve sette uyuyakalmıştı. Afra Saraçoğlu ise bunu öğrenince bu sefer gerçek hayatta duygulandı ve set çalışanlarının yanında sevgilisi Mert’e sarılarak öptü. Uzun süredir sette yakınlaşmayan Mert ve Afra’yı gören set ekibi de onların aşkını alkışlarla destekledi.” ifadelerini kullandı.

“İlişkileri sona ermediği gibi, daha da büyük bir aşkla devam ediyor.” diyen ünlü sanatçı Onur Akay, “Hatta önceki yazılarımda Mert Ramazan Demir’in Afra Saraçoğlu’nun Bebek’teki evine geç saatlerde gittiğini ve sadece evde görüştüklerini ifade etmiştim… Mert ve Afra’nın uykusuz kalmasının, hatta Mert’in sette uyuya kalmasının sebebi de bu gece geç saatlerdeki buluşmalardan kaynaklanıyor. Neden geç saatlerde buluştuklarını da zaten daha önce söylemiştim. Yapım firmasının reyting kaygısı nedeni ile aşklarını kameralar önünde yaşamıyorlar.” dedi.

Akay ayrıca, “yarın Mert Ramazan Demir’in doğum günü. Afra Mert’e 2 ayrı hediye aldı ve aldığı hediyeleri Mert’e önceden verdi.” açıklamasını da yaptı.

Editör: Haber Merkezi