Müjde Ar adına açılan sahne sosyal medya hesabı yüzünden twitter’da sayfa açtığını Hukuksuzca adımı kullanan kişilere karşı kendi hesabımı açmak zorunda kaldım. Diğer hiçbir hesaba itibar etmeyiniz” mesajıyla duyurmuştu. Usta oyuncu girdiği hukuk savaşı hakkında da bilgi verdi.

Ar, “Sosyal medya aracılığı ile tarafıma yönelen hakaret ve tehdit suçları yönünden şu ana kadar 1217 kişi hakkında avukatım aracılığı ile suç duyurusunda bulundum. Hukuken haklarımı savunmaya sonuna kadar devam edeceğim.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri döneminde Müjde Ar ismi ile Twitter da sahte profiller aktif olarak kullanılmış sanatçı zor durumda bırakılmıştı.

Mustafa Sandal isyan etti: Emniyet göreve Mustafa Sandal isyan etti: Emniyet göreve

Müjde Ar'ın Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrı da bulunarak "YSK'nın önüne gidip, çalınan oyların hesabını sormalısınız" dediği iddia edilmiş, çakma profilde ki açıklamalarda ulusal medya da haber olarak yer bulmuştu. 

Müjde Ar yaptığı açıklamalara rağmen isminin kullanılması üzerine çareyi Twitter'da resmi hesap açmakta buldu. Sanatçı o duyuruyu da Twitter hesabından yaparak attığı ilk ilk tweet ile duyurdu.

MÜJDE AR'IN ADINA AÇILMIŞ SAHTE PROFİLLERDEN BİRKAÇI ŞÖYLE:

Müjde Ar'dan 1217 kişi hakkında suç duyurusu