Müjde Ar'dan gönderme: "Balkon boş kalmasın, Orhan Gencebay'ı çağırsın "Bir Teselli Ver"i söylesinler"

Orhan Gencebay Murat Kurum

Orhan Gencebay, Murat Kurum için şarkı yazmış, seçimlere sayılı günler kala Kurum ile birlikte etkinliğe katılarak şarkıyı seslendirmişti.

Mujdear Secim Gondermesi

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından Müjde Ar, seçim sonuçlarının ardından dikkat çeken bir göndermede bulundu. Orhan Gencebay'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Murat Kurum'a verdiği desteği hatırlatan Müjde Ar "Balkona Orhan Gencebay'ı çağırsın" paylaşımı yaptı.

31 Mart yerel seçimlerinde, resmi olmayan sonuçlara göre 1977 seçimlerinden sonra birinci parti konumuna yükselen CHP önemli bir başarı elde etti.

Ünlü sanatçı Müjde Ar, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum için şarkı yazan ve seçim sürecinde sürekli gündemde olan sanatçı Orhan Gencebay'a atıfta bulundu.

Ar, "Balkon boş kalmasın. Gencebay'ı çağırsın ve 'Bir Teselli Ver' adlı şarkıyı söylesinler" dedi.

Mujde Karakas 1711967488414

ABD ve İngiltere Yemen'i vurdu ABD ve İngiltere Yemen'i vurdu

Gazeteci Olcay Ünal Sert'e konuşan Müjde Ar paylaşımı "eğlenceli" bulduğunu söyledi.

Sevim Emre Orhan Gencebay Genclik

Orhan Gencebay'ın Murat Kurum için bestelediği seçim şarkısı sosyal medyada tepki çekmiş, eleştiriler üzerine Sevim Emre; "Eşim siyaset üstü bir kişilik. İstese Cumhurbaşkanı bile olurdu. Bunun particilikle alakası yok. Hangi parti vatanı için uğraşıyorsa yanındayız." demişti.

Editör: Olcay Ünal Sert