Şarkıcı Murat Dalkılıç hayranlarını üzen bir haber verdi. Şarkıcı tüm konserlerini iptal ettiğini duyurdu.

Murat Dalkilic 2024"BİLET ALAN HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Dalkılıç konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: 

"Herkese merhaba. Maalesef sağlık sorunlarım nedeniyle 7 Mart Londra konserini ve yine maalesef zamanını tam bilmediğimiz bir süre daha gerçekleşmesi planlanan bütün konserleri iptal etmek zorunda kaldık. İltifat edip bilet alan herkesten çok özür dilerim. Tedavim bu süre içerisinde itinayla devam edecek ve bir ameliyat daha olacağım. En kısa zamanda sağlıklı ve muhakkak daha güzel günlerde bir araya geleceğiz."

Murat Dalkilic

Murat Dalkılıç'ın hastalığı ne?

Murat Dalkılıç, Aralık 2019'da konuk olduğu programda, doğuştan burnundaki kemiklerin dışarıya yönelme sorunu olduğunu açıklamış ve ilkokul yıllarından beri yaşadığı sağlık sorunundan bahsetmişti.

Estetik yaptırdım, hatta yedi kez. İlkokuldan beri burnuma estetik yaptırıyorum. Benim bir hastalığım var. Burun kemiklerim dışarı doğru çıkıyordu. Doktor o kemikleri alırken kıkırdağımı da almış, hayatımın en en zor zamanları başladı. Oramdan buramdan bir şeyler alınıp sürekli burnuma eklendi. Artık bir şey de olsa burnumu yaptırmayacağım, yoruldum.

Murat Dalkılıç 9. kez burnundan ameliyat oldu Murat Dalkılıç 9. kez burnundan ameliyat oldu

Murat Cicek

"SEKİZİNCİ AMELİYATI OLUNCA EV ÇİÇEK GÖRDÜ"

Kasım 2023'te ise sosyal medya hesabından kendisine gönderilen çiçeklerin fotoğrafını yayınlayan ünlü şarkıcı, "Burnumdan sekizinci ameliyatımı olunca ev çiçek gördü çok şükür" mesaını yazmıştı.

Murat Dalkılıç Sahneden

BİR OPERASYON DAHA GEÇİRECEK

Son burun operasyonundan üç ay sonra yeni bir ameliyat daha geçireceği ortaya çıkan Murat Dalkılıç, sosyal medya paylaşımı ile iyileşene kadar bütün konserlerini iptal etmek zorunda kaldığını duyurdu.

Editör: Haber Merkezi