YILBAŞINDA EĞLENCENİN ADRESİ ‘GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

Petek Dinçöz'den itiraf! "Bir nesil benle büyüdü" Petek Dinçöz'den itiraf! "Bir nesil benle büyüdü"

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ 31 Aralık akşamı yılbaşı özel bölümüyle yeni yıl neşesini Show TV’de ekrana taşıyacak.

Kahkaha dolu yılbaşı skeçleri, sürpriz konukları ve eğlenceli performansları ile Güldür Güldür Show, izleyicilere keyif dolu bir akşam yaşatacak.

Seyyal Taner, yıllar sonra ekranlarda Yılbaşı için özel olarak hazırlanan 'Güldür Güldür Show' da yer alacak.

Nazan Öncel 19 yıl aradan sonra ekrana çıkacak.

Kahkaha, müzik ve özel şovlar…

 

‘Güldür Güldür Show’un yılbaşı bölümünde birbirinden özel isimler sahneye çıkacak. 90’lar pop müziğinin ikon haline gelmiş sesleri Metin-Eda Özülkü, Sibel Alaş, Jale ve Seyyal Taner; akordeon ustası Muammer Ketencioğlu ile Balkanlar Korosu, Cumhuriyet’in 100. yılına özel hazırladığı marşıyla Norm Ender ve 19 yıl aradan sonra ilk kez televizyon ekranına çıkan duayen müzisyen Nazan Öncel şarkılarıyla müzik ziyafeti yaşatacak.

Güldür Güldür Show’un bol kahkahalı skeçlerine de sürpriz isimler konuk olacak. İkonik ‘Sürahi Nine’ karakterleriyle Yasemin Yalçın ve başarılı oyuncu Deniz Baysal Yurtcu skeçlerdeki yerini alırken, illüzyonist Enver Ertaş sahnede Ali Sunal ile unutulmayacak bir gösteriye imza atacak.

‘Güldür Güldür Show’ müzik, dans, kahkaha dolu yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık akşamı saat 20.00’de Show TV’de. 

Editör: Olcay Ünal Sert