Türkiye’nin en büyük dijital müzik kanalı Netd Müzik, KüçükÇiftlik Park ve İstanbul Life ortaklığında, URU ve Moko Yapım organizasyonu ve BtcTurk | PRO ana sponsorluğuyla gerçekleştirilecek olan BtcTurkPRO Netd Festival’in biletleri şimdi satışta!

Festivallerin vazgeçilmez adresi, Avrupa'nın en iyi konser mekanlarından KüçükÇiftlik Park, Türkiye’nin merakla beklenen festivallerinden biri olan ve her sene yapılması hedeflenen BtcTurkPRO Netd Festival’in ilkine ev sahipliği yapıyor! Pop, rap ve rock dünyasını BtcTurkPRO ile Sahnede buluşturacak olan Festival 14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Festival’in ilk günü pop ve rock sanatçıları, ikinci gününde ise rap yıldızları sahne alacak!

SÜPERSTAR ANKARA’DA FIRTINALAR ESTİRDİ SÜPERSTAR ANKARA’DA FIRTINALAR ESTİRDİ

14 Ekim Cuma festivalin ilk gününde, dillere pelesenk olan hit şarkıları ve benzersiz sahne şovuyla herkesi büyüleyen Mabel Matiz, her şarkısında insanı bambaşka diyarlara götüren Kalben, Duman’dan tanıdığımız ve solo albümüyle kendinden bahsettiren ülkenin en iyi gitaristlerinden Batuhan Mutlugil ve son yılların en popüler cover artistlerinden Can Gox kulakların pasını silecek. Magazin tarihinin kirli çamaşırlarını bir bir ortaya döken Şokopop sahnenin açılışını yapmak üzere DJ kabininde yerini alacak!

Kalben

Türkçe Rap’in yıldızlarını bir araya getirecek olan festivalin ikinci gününde ise, Türk Rap müziğinin en başarılı isimlerinden Ceza, Rap dünyasını sallayan kadın olarak anılan Rozz Kalliope, şarkılarıyla listeleri altüst eden Türkçe Rap'in yükselen ismi Çakal, yeni neslin peşinden koştuğu ve adım adım takip ettiği Reckol, Türk Rap müziğine yeni ve popüler isimler kazandıran Perros Blancos’un bünyesindeki Jeff Redd, Kuty ve Ege rap müzik severlerle buluşacak. 15 Ekim Cumartesi günü sahnenin açılışını ise son dönemin en konuşulan DJ’lerinden Mezar Turizm yapacak.

Batuhan Mutlugil

Editör: TE Bilisim