Pop müziğin güçlü sesi Nilüfer müzikseverlere dolu dolu bir gece yaşattı. 70’lerden günümüze en sevilen şarkılarını söyleyen Nilüfer’e binlerce hayranı eşlik etti.

Nilüfer Yumlu, konserinde kırmızı ve lacivert renklerden oluşan iki farklı kostüm giydi. Dünden bugüne unutulmaz şarkılarını seslendiren sanatçı hem göz hem de kulağa hitap etti.

Şarkıcı; Son Arzum, Ta Uzak Yollardan, Seni Beklerim Öptüğüm Yerde, Erkekler Ağlamaz, Böyle Ayrılık Olmaz, Dünya Dönüyor, Yolcu Yolunda Gerek, Kavak Yelleri, Mor Menekşe, Haram Geceler, Kim Arar, Boşvermişim Dünyaya gibi birbirinden unutulmaz şarkıların yanı sıra 100. Yıl Marşı 'Parla’yı da söyledi. Dinleyiciler, 100. Yıl Marşına ayağa kalkarak büyük bir coşkuyla eşlik etti.

Sık sık izleyicilerle şakalaşan ve sohbet eden Nilüfer, birbirinden renkli ve duygusal dakikaların yaşandığı bir konsere de imza attı.

Ajda Pekkan'dan Beşiktaş Stadı'nda tarihi konser Ajda Pekkan'dan Beşiktaş Stadı'nda tarihi konser

Sanatçı unutulmaz söz ve bestelerin sahibi Kayahan, Aysel Gürel ve Onno Tunç’u da sahnede anmadan geçmedi.

Beş bin kişilik bir koroyla en sevilen şarkılarını söyleyen Nilüfer, “İyi ki varsınız. Hayatımın en unutulmaz konserlerinden biri oldu. Sanatta 50.yılımı devirdim. Uzun zamandır Bostancı’da konser vermemiştim. İyi ki varsınız sevgili müzikseverler.” dedi.

Editör: Olcay Ünal Sert