Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Lucas Torreira ve Devrim Özkan birlikte olduklarını reddetmişti. Ancak ünlü oyuncu Devrim Özkan maçları Lucas'ın locasından izleyip evinden paylaşımlar yapmaya başlayınca yakayı ele vermişti. Ancak çiftin ilişkisinin geçtiğimiz günlerde bittiği iddia edilmişti. Yaşanan bu iddiaların ardından Devrim Özkan’dan sürpriz bir açıklama geldi.

Galatasaray forması giyen Lucas Torreira'nın, oyuncu Devrim Özkan'ı sıkı takibi dikkat çekmişti. Özkan, Türkiye Kupası'nda oynanan Galatasaray-Kastamonuspor maçını tribünden izlemişti.

Uruguaylı futbolcu ise karşılaşma bitmeden Özkan'ı Instagram hesabından takibe başlamıştı.

Devrim Özkan'ın, aralarında Torreira ve takım arkadaşı Mauro Icardi'nin de yer aldığı arkadaş grubu ile fotoğrafı sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Fotoğraftaki bir detay takipçilerin dikkatinden kaçmamıştı. Torreria'yı aralarına alan Özkan ve Icardi, birbirlerinin parmaklarını tutmuştu.

Geçtiğimiz kasım ayında bir film galasına katılan oyuncu, Torreira ile ilgili sorulara, "Hepimiz arkadaşız" cevabını vermişti. “Galatasaray taraftarları sizi ‘Yenge’ olarak görmeye başladı. Bununla ilgili ne söyleyeceksiniz?” sorusu karşısında ise "Kim sizin yengeniz olur bilemem. Ben film için geldim” ifadelerini kullanmıştı.

Torreira ise geçtiğimiz günlerde bir arkadaşıyla Nişantaşı City's'te görüntülenmişti. Devrim Özkan sorusu üzerine araya giren sarı-kırmızılı futbolcunun arkadaşı, "Aman ismini duymasın. Lütfen sormayın" ricasında bulunmuştu.
Aşk yaşadıkları iddialarıyla gündemden düşmeyen Özkan ve Torreira, en son Miami'de yakalanmıştı.

Daha önce Torreira ile ilgili, "Hayatımdaki tek şey işimdir ve sadece işimle çok mutluyum" diyerek aşk iddialarını yalanlayan güzel oyuncu, bu kez ezber bozdu.

Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın aşk görüntüleri ortaya çıktı Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın aşk görüntüleri ortaya çıktı

Devrim Özkan, önceki gün Etiler'deydi. Bir markanın yüzü olmak için görüşme yapacağını söyleyen Özkan, "Önümüzdeki günlerde yeni bir projeye başlıyorum. Bu projede güçlü, mücadele veren bir kadını izleyeceksiniz" dedi.

Takvim'de yer alan habere göre; yaz aylarının çok iyi geçtiğini belirten güzel oyuncu, "Galatasaraylı futbolcu Lucas Torreira ile bu yaz Miami'de yakalandınız bu konu ile ne demek istersiniz?" sorusuna, "Her şey göründüğü gibi..." diyerek birlikte olduklarını dile getirdi.

Editör: Olcay Ünal Sert