Bülent Ersoy'dan olay açıklamalar... Program yayından kaldırıldı! Bülent Ersoy'dan olay açıklamalar... Program yayından kaldırıldı!

Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz Kıbrıs da konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dinçöz, güzellik merkezi açtığında Dilan Polat'ın kendisini arayarak komşu geldiklerini söylediğini belirtti. Güzellik sektöründe büyük paralar olmadığını belirten Dinçöz, "Ben hâlâ çalışanlarımın sigortasını ödüyorum" dedi.

Şarkıcı Petek Dinçöz, güzellik sektörüne girdiğinde Dilan Polat’ın kendisini aradığını söyleyerek aralarında geçen konuşmayı anlattı. Dinçöz, “Ben böyle bir şey görmedim. Böyle bir para, görüyorum haberlerde nasıl paralar kazanılmış. Böyle paralar yok” dedi.

Petek Dinçöz verdiği yeni bir röportajla Dilan Polat'ın kendisini aradığını söyledi. Güzellik merkezi açtığında kendisini aradığı belirten Dinçöz, "Beni o zaman Dilan Polat aradı, 'Hayırlı uğurlu olsun' dedi" ifadelerini kullandı.

"DİLAN BEN, KOMŞU OLDUK"
Dinçöz'ün kendisini tanıyamadığını belirtmesi üzerine Polat'ın "Dilan Polat ben, komşu olduk, hayırlı olsun" cevabını verdiğini dile getirdi.

"INSTAGRAM'DAN 24 SAAT PAYLAŞIM YAPACAKSIN"

Dinçöz'ün Dilan Polat'ın müşterileri nasıl çektiğini sorması üzerine Polat, "24 saat Instagramdan paylaşım yaparak çekeceksin hayatım" yanıtını vermiş.

"SEKTÖRDE BÖYLE PARALAR YOK"
Petek Dinçöz, Dilan Polat haberlerine ise "Güzellik merkezi açtım hala daha çalışanların sigortasını ödüyorum. Ben böyle bir şey görmedim. Böyle bir para, görüyorum haberlerde nasıl paralar kazanılmış. Böyle paralar yok" yorumunu yaptı.

Editör: Haber Merkezi