Başarılı yapımcı Polat Yağcı, 43’üncü yaş gününü önceki akşam Günay Restaurant’ta yakın dostları ile birlikte kutladı. İş ve sanat camiasından birçok ismin katıldığı gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı. Yağcı’yı bu özel gününde Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Nejat Alp, Hakan Altun, Serkan Kaya, Demet Akalın, Mustafa Sandal, Sinan Akçıl & Burcu Kıratlı, Zara, Kibariye, Funda Arar&Febyo Taşel, Muazzez Ersoy, Kubat, Fettah Can&Cansu Kurtçu, Aleyna Tilki, Yavuz Bingöl, Merve Özbey, Alişan, Deniz Seki, Berkay, Haluk Levent, Gökhan Tepe, Şafak Sezer, Hamdi Alkan, Nur Yerlitaş, Aslı Hünel, Saba Tümer, Ali Ağaoğlu, Ahmet Selçuk İlkan, Erdem Kınay, Özgür Alter, Ceyhun Çelikten, Yonca Evcimik, Ahmet Şafak, Ahmet San, Erhan Yazıcıoğlu, Nilgün Belgün, Emel Müftüoğlu, Elif Karlı, Özlem Yıldız, Ali Güven,Metin Özülkü, Ersay Üner, Elif Kaya, Tuğçe Tayfur,Yavuz seçkin, Ezo Sunal, Gül Sunal, Metin Arolat , Cengiz imren, Seray Sever, Sami Levi, Burak Sağyaşar, Emirkan ve Çelik gibi birçok ünlü isim yalnız bırakmadı.

‘BU KADAR İNSANIN BURAYA GELMESİ ÇOK DEĞERLİ’

Ünlü sanatçılar, sahneye çıkarak Polat Yağcı için sevilen şarkılarını da söyledi. Fotoğraflarının yer aldığı doğum günü pastasını sanatçı dostlarıyla birlikte kesen Yağcı, ‘Öncelikle hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Böyle geceler gerçekten çok zor oluyor. Bu kadar insanın bir araya gelmesi çok değerli. Ne zaman sizleri arasam her zaman yanımdasınız, benimlesiniz. Bundan sonraki senelerde de inşallah hep birlikte oluruz.’

Doğum gününe katılan ünlü isimler ise Polat Yağcı hakkında duygularını şu şekilde dile getirdi:

Bülent Ersoy

Çok kıymetli usta seviyedeki manevralarıyla gönüllere taht kurmuş, mesleğinin ehli olan, mesleğinin yanı sıra insan olarak da çok sevdiğimiz yürekten riyasız ilgi ve alakalarımızın odağında olan arkadaşımız sevgili Polat Yağcı’nın doğum günün kutlu olsun. diye konuştu.

Orhan Gencebay

Polat’ın ilk ismi Orhan. Benim adaşım. Polat benim evladım kadar sevdiğim, evladımdır.

Mustafa Sandal

Polat Yağcı’nın şov dünyasına girerken ilk yaptığı iş, bir Mustafa Sandal konseriymiş. O günden bu güne Polat hep hayal etmiş. Hayallerini gerçekleştirmiş. Ve şükürler olsun bu sektöre girdiği andan itibaren hepimizin hayatına çok pozitif katkıları oldu. Hayallerini gerçekleştiren ve bizi birbirimize kenetleyen sevgili kardeşim, Allah seni korusun.

Cengiz Kurtoğlu

Polatla bizim abi-kardeşliğimiz ömür boyu şifrelenmiştir. İçine kimse giremez. Sevgiyle kal sağlıkla yaşa.

Aleyna Tilki

Benim kariyerimde genellikle çok fazla engel olan oldu. Destek olanı unutamıyorum. Polat bey de bana en çok destek olanlardan. O yüzden ne kadar teşekkür etsem az.

Editör: TE Bilisim