'Yalı Çapkını' dizisiyle ünlenen Mert Ramazan Demir'in lansmanda ki tarzı ve duruşu 'Alacakaranlık' dizisinin vampiri Edward Cullen'i canlandıran Robert Pattinson'a benzetildi.

Netflix, 20 Ocak’ta yayınlanacak, asırlar öncesine uzanan bir aşk hikâyesini konu alan dizisi Şahmaran’ın lansmanını deneyimsel bir parti ile gerçekleştirdi.

Burak Deniz, Serenay Sarıkaya ve Mert Ramazan Demir birlikte objektife poz verirken eğlenceli anlar yaşandı. Dizinin başrol oyuncuları siyahlara bürünürken Mert Ramazan Demir ve Serenay Sarıkaya'nın kıyafeti çok konuşuldu.

Tuğçe Tayfur'dan Yılmaz Erdoğan'a 'Hatıran Yeter' tepkisi! Tuğçe Tayfur'dan Yılmaz Erdoğan'a 'Hatıran Yeter' tepkisi!

Diziye referans veren deneyim alanlarının yer aldığı Hünkar Suyu Korusu’nda gerçekleşen geceye başroller Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz başta olmak üzere, dizinin oyuncuları Mustafa Uğurlu, Mert Ramazan Demir, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük, Mehmet Bilge Aslan, Ekin Gökgöz, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Ayşe Lebriz Berkem, Mert Doğan, Ece Ertez katıldı. Oyuncu kadrosunun yanı sıra gecede dizinin senaristi Pınar Bulut, yönetmeni Umur Turagay, yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar da hazır bulundu.

Davetlilerin, ambiyansıyla Şahmaran’ın mistik dünyasına yolculuğa çıktığı geceye sanat, eğlence ve moda dünyasından pek çok isim katıldı.

Editör: TE Bilisim