Engelsiz Yaşam Vakfı olarak Covit-19 salgınının ülkemizde ve tüm dünyada hızıyla devam ettiği şu günlerde, çalışmalarımıza büyük bir özveriyle gururla devam ediyoruz. Vakfımız sayın kurucu ve yönetim kurulu üyeleri ile bölge temsilcilerimizden, tarafımıza gelen başvuruları değerlendirerek hayata geçirmek üzere gönülden çalışmaktayız.

En son gerekli araştırmaları yaparak, 1-30 yaş arası 69 kız, 108 erkek olmak üzere toplam 177 öğrencinin eğitim gördüğü, Cizre Deniz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin talep etmiş oldukları kışlık mont, giysi ve oyuncak ihtiyaçlarını vakıf imkanları ölçüsünde karşılamaya karar verdik. Engelsiz Yaşam Vakfı olarak Türk Kızılayı Cizre Şubesi iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz yardım organizasyonumuzu, 3 Aralık “Dünya Engelliler Günü” nedeniyle vakfımız tarafından düzenlenen ve çok sayıdaki gönüllü sanatçımıza ait ikinci el eşyaların yanı sıra antika eşyaların ünlü müzayedeci Uğur Batur tarafından satışa sunulduğu online müzayedelerden elde edilen gelirle hayata geçirdik.

Tamer Karadağlı, Aslı Hünel ve Coşkun Sabah, Türk Kızılayı ile birlikte Cizreli çocukları unutmadı.

Türk Kızılayı katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz yardım organizasyonumuz ile hazırlanmış olan eşyaları sahiplerine ulaştırmak üzere yüklendiğimiz kamyonumuzu Cizre’ye uğurlarken, emeği geçen başta Türk Kızılayı Genel Bşk. Yrd. Sayın Ercan Tan’a, Türk Kızılayı Cizre Şubesi Başkanı Salih Sefinç’e ve çalışmalarımıza her zaman gönüllü olarak destek olan vakıf dostu sanatçılarımızdan sayın Aslı Hünel, Coşkun Sabah ve Tamer Karadağlı’ya bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.