İş yoğunlukları nedeniyle daha önce birkaç kez nikâhlarını erteleyen çift, önceki gün Azerbaycan’ın Bakü kentinde dünyaevine girdi.

Gürman ile İçmeli, yakın dostları ve ailelerinin huzurunda nikâh defterine imza attı.

Nikâh sırasında duygulanarak gözyaşlarına engel olamayan şarkıcı, fotoğraf ve videolarını sosyal medya üzerinden sevenleriyle de paylaştı.

FATİH İÇMELİ KİMDİR?

Fatih İçmeli İstanbul'da doğmuştur. Aslen Elazığlu olmak ile birlikte, Maltepe Lisesi'nde mezun olmuştu. Anadolu Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra iş hayatına atılan Fatih İçmeli,  turizm, gıda ve inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir. 

Tolgahan Sayışman "Çok kazık yedim!" Tolgahan Sayışman "Çok kazık yedim!"

ÖYKÜ GÜRMAN KİMDİR?

Öykü Gürman TRT1’in yeni yarışması Sen Türkülerini Söyle programında jüri koltuğunda oturuyor. Şarkılarıyla herkesin gönlünde taht kuran Gürman, tüm dikkatleri üzerine çekti. Sen Türkülerini Söyle jüri üyesi Öykü Gürman nereli ve kimdir? Öykü Gürman ile merak edilen ayrıntılar haberimizde…

ÖYKÜ GÜRMAN KAÇ YAŞINDA, NERELİ?
Öykü Gürman 4 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da doğdu ve 41 yaşında. Türk pop ve Flamenko şarkıcısıdır ve oyuncudur. Gürman ‘’Evlerinin Önü Boyalı Direk’’ şarkısı ile uzun bir süre dillerden düşmemiş ve bir döneme damga vurmuştu. YouTube’a yüklenen video o zaman çok popüler bir platform olmasa bile Mayıs 2008 yılında 10 milyon 800 bin kez izlenmişti. Ancak video daha sonra yayından kaldırılmıştı.

ÖYKÜ GÜRMAN İLK ALBÜMÜ
Öykü Gürman’ın kardeşi Berk’in imzasını taşıyan 10 şarkılık Kısmet albümü Flamenko türünde seslendirilmişti. Albüm çok tutmuş bu çıkış ile birlikte TRT1’de Boyalı Direk adlı müzik ve sohbet proragmının sucunuluğunu yapmışlardır.

2010 yılında iki kardeş grubu sonlandırmıştı. Müzik kariyerlerine ayrı devam etme kararı almışlardı.

Öykü Gürman 4 Ağustos 2015 tarihinde Yavuz Bingöl ile evlenmişti. Çift 1 yıl dahi olmadan 15 Nisan 2016 tarihinde boşandı. İklinin bu evliliğinden Türkü Sinem Bingöl isim bir kızları dünyaya gelmişti.

Öykü Gürman ikinci evliliğini nişanlısı Fatih İçmeli ile Azerbaycan'ın başkenti Bakü de yaptı.

Editör: Haber Merkezi