Sanatçı Selda Bağcan'ın konser provası sırasında başörtülü olarak çekilen fotoğrafı, sosyal medyada büyük bir tartışma yarattı. Sanatçının başörtülü hali, moda ve trendlerle ilgilenenler arasında önemli bir konu haline geldi.

Mehmet Ali Erbil 67 doğum gününü çocuklarıyla kutladı Mehmet Ali Erbil 67 doğum gününü çocuklarıyla kutladı

Konser öncesi provada giydiği kıyafetiyle dikkat çeken Selda Bağcan'ın başörtülü hali, hayranları arasında farklı yorumlara neden oldu. Sosyal medya platformlarında paylaşılan provadan fotoğraflar ve videolar, Bağcan'ın tarzının öne çıkmasına sebep oldu.

Selda Bağcan "Ne Var Bu Kadar Şaşıracak?"

Selda Bağcan, bir konser öncesi provada giydiği kıyafetle sosyal medyada gündem oldu. Provadan videosu ve fotoğrafları paylaşılan sanatçının başörtülü hali trendler arasına girdi. Sosyal medya da gündem olduğunu öğrenen Selda Bağcan da "Konser provası sırasında saçlarım bigudi ile sarılı olduğu için başörtüsü takmıştım. Ne var bu kadar şaşıracak" diye yanıt verdi.

Selda Bağcan ve Kraliçe 2. Elizabeth'in aynı kolajda görüldüğü başörtülü fotoğrafları sosyal medya da büyük ilgi gördü. Paylaşımda, 'İngilizlerin Kraliçesi Elizabeth, Türklerin Kraliçesi Selda Bağcan...' ifadesine yer verildi.

Editör: Olcay Ünal Sert