İzel'den aşk iddialarına yalanlama geldi!... "O benim kardeşim gibidir" İzel'den aşk iddialarına yalanlama geldi!... "O benim kardeşim gibidir"

Serdar Ortaç ile İrlandalı model Chloe Loughnan 2014te evlenip 2019da boşandı. Ortaç, boşandıktan sonra eski eşi hakkında her fırsatta zaman zaman skandal ifadelerin içerdiği açıklamalarda bulundu.

Serdar Ortaç, o açıklamalarına bir yenisi daha sosyal medya üzerinden ekledi. Ortaç, Chloe Loughnanın üzerinden kadınlar ve erkeklere de sözlü saldırıda bulunduğu açıklamaları cinsiyetçi bulunurken bir hayli tepki çekti.

Habertürk'ün haberine göre Serdar Ortaç'ın tepki çeken ifadeleri şöyle: Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara... Ayıp, yazık erkeklere. Ben verdim eski karıma tüm ipleri. Ne oldu? İki tane göğsü var diye... Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz. Eli nefsinde herifler. Yazıklar olsun size! Bu kadınları bu hale siz getirdiniz. Siz erkeksiniz oğlum, evreni yaratan sizsiniz. Erkekler, eli nefsinde herifler, yazıklar olsun size. İki kız gördü mü kafayı yiyen herifler. Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz. Ademin kaburga kemiğinden çıkan Havva var. Sevdiğim kadın bana diyor ki Bodruma gideceğim tatile. Sen beni sevsen 3 gün boşluğumuz var, gitmezsin yanımda kalırsın.

HACİZ GÖNDERMİŞTİ

Pandemi döneminde eşine nafaka ödeyemeyen Serdar Ortaç, 2021de haciz kararıyla karşılaşmıştı. Ortaç, Chloe Loughnana 700 bin TL nafaka ödediğini, buna rağmen dava açtığını ve evine haciz gönderdiğini söylemişti.

Editör: Haber Merkezi