Işıl Yücesoy yıllar sonra tiyatro sahnesinde! Işıl Yücesoy yıllar sonra tiyatro sahnesinde!

Şarkıcı Sağın, Harbiye'de verdiği konserle gündem oldu. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Modacı Tanju Babacan imzalı kıyafetiyle kutladı. Konser alanını dolduran seyirciler Sağın'ı ayakta alkışladı. 

Yazın konser şampiyonu Simge dün akşam yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluştu. Bu geceye özel hazırlanan sahnesi, ışık şovları, hit şarkılardan oluşan repertuvarı ve dev elbisesiyle İstanbul’a unutulmaz bir deneyim yaşattı…

Elbisesini 20 kişi giydirdi
Tanju Babacan'ın üniversite öğrencilerinden oluşan ekibiyle bir ayda tamamladığı, 3,20 metre yüksekliğinde ve 4,5 metre enindeki kostüm, konser sırasında izleyicilerin karşısında Simge'ye giydirildi.

Tam 20 kişilik ekibin giydirdiği elbise, Türk milletinin kurtuluş mücadelesini anlatıyor.

İzleyicilerden büyük beğeni toplayan kıyafetiyle Simge, uzun süre ayakta alkışlandı.

Simge Sağın kimdir?
1981 doğumlu olan Simge Sağın, 2010'ların başında yayımladığı şarkılarla Türk pop müziği sahnesinde yer almaya başlasa da asıl çıkışını 2015'te radyo ve televizyonlarda çok çalınarak liste başı olan "Miş Miş" şarkısı ile gerçekleştirdi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Simge, çeşitli sanatçılara geri vokallik yaptıktan sonra Miş Miş, Yankı ve Ben Bazen isimli şarkılarıyla büyük beğeni topladı.

Simge, son dönemde Galatasaraylı futbolcu Icardi ile özdeşleşen Aşkın Olayım adlı şarkısıyla gündemdeki yerini koruyor.

Editör: Olcay Ünal Sert