Simge Sağın, doğum gününü sahnede kutladı!

“Kültür, sanat, eğlence, coşku hepsi bir arada. Harika bir festival” diyen Simge Sağın, “Sizlerle böylesine güzel bir sahnede buluştuğum için çok mutluyum. Çok kıymetli ve çok özel bir gece benim için. Burada olmak şahane” diyerek duygularını dile getirdi.

“OSCAR” KARTAL SEYİRCİSİYLE BULUŞTU “OSCAR” KARTAL SEYİRCİSİYLE BULUŞTU

İstanbul Festival’inin görkemli sahnesinde sürpriz pastayla doğum gününü de kutlayan Simge Sağın, ‘Üzülmedin Mi?’, ‘Yankı’, ‘Öpücem’, ‘Aşkın Olayım’ ve ‘Ben Bazen’ şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

90’lı yılların unutulmaz şarkılarını seslendiren Yaşar, İstanbul Festivali’nde gerçekleşen konseriyle dinleyicilerini nostaljik bir yolculuğa çıkardı. ‘Aldanırım’, ‘Kumralım’, ‘Birtanem’, ‘Sevda Sinemalarda’ ve ‘Gel Benimle’ gibi şarkıları Türk Pop müziğine kazandıran Yaşar, unutulmaz canlı performansıyla sevenleriyle buluştu. “Sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyorum. Bütün emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

Simge Sağın, konserinde hem göze hem de kulağa hitap etti.

23 Temmuz’da başlayan İstanbul Festivali’nde müzik şöleni, birbirinden renkli isimlerle 14 Ağustos’a kadar devam edecek.

Editör: TE Bilisim