Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar çiftinin dün gece nikah töreni gerçekleşti.  Balmumcu' da ki bir otelde gerçekleşen nikah törenine 80 kişiden oluşan, çiftin aileleri ve çok yakın dostları katıldı.

Çift, Kayahan'ın "Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi" adlı şarkısıyla ilk danslarını yaptılar. Gökhan Sezen'in sahne aldığı gece de, Petek Dinçöz'de şarkılarıyla eşlik etti. Çift, tüm gece pistte dostlarıyla dans ettiler.

Al Sana Haber ekibinden Yapımcı ve Moderatör Seyhan Soylu, Genel Yayın Yönetmeni Savaş Kalafat ve Gazeteci Nurcan Sabur’ da, Petek Dinçöz’ün özel davetlileri arasındaydı. Hal böyle olunca Petek Dinçöz ile ilgili bomba haber 'Al Sana Haber' masasında Seyhan Soylu’ dan geldi. Nikaha katılan Seyhan Soylu nikahtan izlenimlerini anlatırken bomba bir haber de verdi.

Seyhan Soylu “Petek Dinçöz ile Nida çocukluk arkadaşı. Aslında değil de… Petek çocukken Nida kocaman adam. Petek’ in ilk genç kızlık aşkı Nida… Anlattığım olay da 25 – 30 sene öncesi…

Nikah kıyafeti Fatih’ ten alınmış 1000 TL’ lik bir gelinlik. Elindeki çiçeği bile şatafatlı bir çiçek değil. Petek Dinçöz istemiş olsa çok ünlü bir Belediye Başkanı o nikahı kıyabilirdi. Nida’ nın da Petek’ in de öyle bir çevresi var. Balayı olarak zannediyorum Pazar günü Amerika Miami’ ye uçuyorlar.

Gamze Özçelik ile oyuncu Reshad Strik evlendi Gamze Özçelik ile oyuncu Reshad Strik evlendi

Bu kadar hızlı evlenmelerinin sebebi, Petek de dün akşam söyledi “3 tane çocuğumuz burada. Bir tane çocuğumuz orada” derken, Nida’ nın da çocuklarını kastederek bunu söyledi. Şu var ki "Petek Dinçöz hamile olduğundan dolayı bu nikahı hızlandırdılar. Allah da mutlu etsin… Nida’ nın da çocukları, annesi, babası hepsi düğündeydi.” diyerek güzel haberi paylaştı.

Kaynak Link: https://youtu.be/eIfRMpn5Za8

Editör: TE Bilisim