TSM'nin DivaBülent Ersoy, Yeni Gazino'da verdiği konserinde dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Maslak Yeni Gazino sahnesinde yine izdiham yaratan her zaman rakipsiz, ilklerin stil ikonu Diva Bülent Ersoy ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu imzalı değerli taşlarla kasnak el işçiliğiyle yapılan dünya starları tarafından kullanılan son trend bu tırnaklı eldivenler Türkiye’de de   ilk defa Bülent Ersoy tarafından kullandı.


 
Diva Bülent Ersoy sahne kostümünde ise yine ünlü modacı Tolga Çam’ı tercih etti.  Diva ikonik saç tasarımı ve ikonik makyajı ile tepeden tırnağa kusursuzluğun simgesi oldu ve binlerce beğeni aldı. Diva’nın unutulmaz sahne performansını ve stilini gören hayranları büyülenirken “Yine Diva, Yine Zafer “yorumları yaptı.
 

Diva Bülent Ersoy tırnaklı eldivenleri ile Kartal'a benzetildi. Ersoy için hayranları "Bülent Hanım kartal olmuş yorumunu yaptılar.

DİVA YENİ ŞARKILARI İÇİN STÜDYOYA KAPANACAK
  
Diva Bülent Ersoy   üzerinde titizlikle çalıştığı ve sır gibi sakladığı yeni şarkılarının kayıtları için talimat verdi. Diva ünlü pop yıldızları Tan ve Cem Adrian’dan aldığı iki yeni şarkısının okumaları için stüdyoya girecek. Stüdyoyu bir haftalığına kapatan Diva’nın okumalarının yapılacağı stüdyoda taarruza geçildi.

Zuhal Olcay sahnesinde Halil Ergün'ü ağırladı Zuhal Olcay sahnesinde Halil Ergün'ü ağırladı

STÜDYODA DİVA ALARMI

Temizlik ve titizlik hastalığı olduğu bilinen Diva için stüdyo ve tüm ekipmanları dezenfekte edildi.  Ayrıca stüdyonun tuvaletleri    tepeden tırnağa Diva için yenilendi. Diva’nın stüdyo kayıtları bitene kadar stüdyo başkalarına kapalı tutulacak ve her gün özel bir ekip tarafından kimyasal temizlik malzemeleriyle temizlenecek.

Editör: Olcay Ünal Sert