Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız, önceki gece Bebek'teydi. Otomobiline bindiği sırada gazetecileri gören oyuncu panikledi. Park yerinden çıkarken öndeki arabaya dokunduran oyuncu, daha sonda gaza biraz fazla yüklenince büyük bir kaza atlattı.

Şükrü Özyıldız, 19 Ağustos akşamı Galataport'ta aracından indiği sırada bir Kanadalı çiftin çantasını çalan kapkaççıyı görünce koşarak takip etmişti. Hırsızı yakalamayı başaran oyuncu, turistlerin eşyasını geri vermişti.

'DİZİDEKİ ROLÜ GERÇEK OLDU'

Polisler gelene kadar hırsızın başında bekleyen Özyıldız, kapkaççının cebinden çaldığı onlarca telefon çıkarmıştı. Çevredeki yurttaşlar, ünlü oyuncuya teşekkür etmişti.

Başrolü Burcu Özberk Rol paylaştığı 'Ruhun Duymaz' dizisinde ajanı canlandıran Özyıldız hakkında "Dizideki rolü gerçek oldu" yorumları yapılmıştı.

GAZETECİLERİ GÖRÜNCÜ PANİKLEDİ

Şükrü Özyıldız, önceki gece Bebek'te görüntülendi. Çiçekçilerin kendisini görmesiyle arabanın önüne geçerek güller dökmeleri herkesi güldürdü. Özyıldız, gazetecilerin de gelmesiyle biraz panikledi.

'KUSURA BAKMAYIN'

Ardından park yerinden çıkarken öndeki arabaya dokunduran oyuncu, daha sonda gaza biraz fazla yüklenince büyük bir kaza atlattı. Cadde'nin haberine göre daha sonra "Kusura bakmayın" diyen Şükrü Özyıldız, oradan hemen ayrıldı. 

Gülşen, Dilber dansını ve şarkısını repertuvarına aldı Gülşen, Dilber dansını ve şarkısını repertuvarına aldı

Şükrü Özyıldız daha önceki aylarda da "Kış Güneşi" dizisinin yurtdışında yayın gelirinden payını alamadığını iddiasıyla yapım şirketine açtığı davayı kazanmasıyla gündeme gelmişti.

Şükrü Özyıldız, "Kış Güneşi" adlı dizinin yurtdışında yayınlanan bölümlerinden pay alamadığı iddiasıyla o dönem birlikte çalıştığı firmaya açtığı alacak davasından 78 bin lira kazanmıştı.

Özyıldız davanın ardından ödenecek tutarın hak edilen tutardan az olduğu iddiasıyla yapım şirketine ikinci kez dava açmıştı.

Özyıldız, yapım şirketinden dizinin yurtdışı gelirlerinden 40 bin dolar daha talep etmişti. Duruşma dosyasına ulaşan bilirkişi raporunda, Şükrü Özyıldız’ın oynadığı "Kış Güneşi" adlı dizinin 2019 ve 2020 yılları arasında yurtdışı satışlarından elde edilen gelirin 3 milyon 584 bin TL olduğu ve oyuncuya ödenmesi gereken tutarın 60 bin 808 TL olabileceği tespit edilmişti.

İstanbul 2. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya, taraf avukatları katılmıştı. Şükrü Özyıldız’ın avukatı davanın kabulünü talep ederken, davalı şirketin avukatı önceki beyanlarını tekrar ettiğini söyleyerek davanın reddini istemişti. Davanın kabulüne karar veren mahkeme, 4 bin 517 doların en yüksek faiz oranı ile birlikte davalı şirketten alınarak, davacı Şükrü Özyıldız’a ödenmesine hükmetmişti.

Şükrü Özyıldız kimdir?

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesinde Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümünü kazanıp İstanbul'da bir yıl okuduktan sonra yeniden sınava girerek Ege Üniversitesi İşletme Bölümünü okumaya başlamış daha sonra da Erasmus programıyla Portekiz'e gitti. 

Küçüklüğünden beri dövüş sporlarına merakı olan Özyıldız, Portekiz’de kafes dövüşlerine katıldı. Daha sonra kafes dövüşlerini bıraktığını açıklayan Şükrü Özyıldız, hiperaktifliğini dizi setlerinde bastırdığını söyledi. 

Yurt dışında oyunculukla ilgili bir workshop'a katılan oyuncu, bunun ardından oyunculuğu çok sevdiğine karar verip Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almaya karar verdi.

Birçok tiyatro oyununda, reklamlarda ve dizilerde rol alan oyuncu ekranlarda ilk olarak 2011 yılında FOX'ta yayımlanan Derin Sular adlı günlük dizide görüldü.

Şükrü Özyıldız düzgün fiziği ve başarılı oyunculuğu ile sinema ve dizilerin aranılan oyuncusu haline geldi. 

Şükrü Özyıldız tatilde objektiflere böyle yansıdı.

Şükrü Özyıldız, Zorlu PSM de sahnelediği müzikalde de başarılı oyunculuğu ile göz doldurdu.

Kaynak: Posta