Adana Adana olalı böyle konser görmedi...

Türk pop müziğinin Süperstarı Ajda Pekkan Akdeniz’de Antalya’dan sonra ikinci rotası Adana oldu. Kerkisolfej Organizasyonun düzenlediği etkinlikte Adana Çukurova Üniversitesi Amfi Tiyatro’da sahne alan Ajda Pekkan, kırkbeş yıl aradan sonra Adanalı sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşadı.

“Beyaz Melek Hoşgeldin”

Haftalar öncesinde tüm biletlerin tükendiği konserde mahşeri kalabalığın karşısına Burcu Sedef imzalı beyaz bir kıyafet ile çıkan Süperstar, için  dakikalarca “Beyaz Melek Hoşgeldin” tezahüratları yapıldı.

Eşsiz sahne performansı, muhteşem enerjisi ve büyüleyici yorumuyla söylediği şarkılarla kendisini dinlemeye gelen binlerce sevenine unutulmaz bir akşam yaşatan Süperstar, iki buçuk saat kaldığı sahnede dinleyicilerin yoğun isteği üzerine iki kez bis yaparak bir kez daha gönülleri fethetti.

Türk Pop Müziğinin efsanevi sanatçı Ajda Pekkan 45 yıllık Adana hasretini dindirdi... Çukurova Üniversitesi Amfi Tiyatrosunda dillere pelesenk olmuş zamansız şarkılarını seslendiren Süperstar, Adanalı hayranlarıyla hasret giderdi.

Ajda Pekkan sahnede müzikseverlerle  bütünleşirken bundan böyle Adanalı hayranlarıyla daha sık görüşeceklerinin sinyalini verdi.

Ajda Pekkan Adana'da ki konserinde 2,5 saat sahnede kaldı. Sanatçı beyaz renk gelinliği andıran kostümüyle büyük beğeni topladı. 

Kanser tedavisi gören Ayşe Mine ameliyat olacak Kanser tedavisi gören Ayşe Mine ameliyat olacak

Editör: Olcay Ünal Sert