Türk Pop Müziği'nin Süperstarı Ajda Pekkan, ilgiyle izlediği Kanal D dizisi “Dönence”nin İzmir’deki setini ziyaret etti. Süperstar, dizinin başrol oyuncuları Emre Kınay ve Caner Topçu ile sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

SETİ ZİYARET ETTİ

Ajda Pekkan’ın Kanal D’nin sevilen dizisi “Dönence”nin sıkı takipçisi olduğu ortaya çıktı. İzmir’de konakladığı Aliağa Radisson Blue’da dizi çekimlerinin yapıldığını öğrenen süperstar bu fırsatı kaçırmadı. Seti ziyarete giden Pekkan dizi ekibiyle sohbet etti. Pekkan sohbetin ardından oyuncular Emre Kınay ve Caner Topçu, yönetmen Serdar Gözelekli ve yapımcı Erhan Özkan ile fotoğraf da çektirdi.

Tuğçe Tayfur'dan Yılmaz Erdoğan'a 'Hatıran Yeter' tepkisi! Tuğçe Tayfur'dan Yılmaz Erdoğan'a 'Hatıran Yeter' tepkisi!

Ajda Pekkan, salı akşamları büyük bir keyifle izlediği 'Dönence' dizisinin oyuncularını sette ziyaret etti. 

SALI AKŞAMLARI EKRANDA

Yapımcılığını D Media’nın, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği “Dönence” salı akşamları Kanal D’de izleyiciyle buluşuyor. İzmir Foça’da çekilen dizide Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Emre Kınay ve Didem İnselel gibi ünlü oyuncular rol alıyor. Senaryosunu Nuray Uslu’nun kaleme aldığı “Dönence” Gülce adında Asperger sendromlu kardeşi olan Gece’nin hikâyesini ekrana taşıyor.

Editör: Haber Merkezi