Sahne öncesi basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden sanatçı, modacı Burcu Sedef’ in tasarladığı şık kıyafeti ile göz kamaştırdı.

Ajda Pekkan Kıbrıs Konseri 2024Pekkan, "Bu akşam bayram vesilesiyle Grand Saphire’in açılışını da yapmış olacağız. Sapphire ailesine Kıbrıs'a böyle  değerli bir yatırımı kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. 

Ajda Pekkan Cyprus Grand SapphireYaklaşık 3 aydır yaşadığı omuz sakatlığı sebebiyle de sahnelerden uzak olan Ajda Pekkan, "Bu gece sahneye çıkacağım için çok heyecanlıyım. Biliyorsunuz bir sağlık sorunum vardı. Ameliyat ile sağlığıma kavuştum. Bugün Ramazan bayramımız o sebeple ayrıca özel hazırlandım. Şimdiden herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım." şeklinde konuştu.

Lara ‘’Seni Seviyorum  şarkısını birde benden dinleyin‘’ Lara ‘’Seni Seviyorum  şarkısını birde benden dinleyin‘’

Ajda Pekkan Grand Sapphire Resort Kibris

Sağlık sorunlarını aşan Ajda Pekkan, sahnelere geri döndü.

Geçtiğimiz yaz aylarında omuz ağrısı çeken Ajda Pekkan, Şubat ayında sağ omuz ekleminden operasyon geçirdi. İki hafta süren fizik tedavi sonrasında eski sağlığına kavuşan sanatçı, sahnelere geri döndü.

Ajda Pekkan Sapphire (1)

Yılın ilk konserini Kıbrıs’taki Grand Sapphire Resort Otel’de veren 78 yaşındaki sanatçı, beyaz elbisesiyle göz kamaştırdı.

Ajda Ki̇bri̇sİlk stadyum konserinin hazırlıklarına şimdiden başladı.

Ajda Pekkan, ilk stadyum konseri deneyimini yaşamaya hazırlanıyor. Ünlü sanatçı, 12 Haziran 2024’te Beşiktaş Stadyumu’nda sahne alacak. ‘Ajda ve Arkadaşları’ adlı konserde Ajda Pekkan; Selda Bağcan, Nilüfer, Kenan Doğulu, Sıla, Edis, Cem Adrian, Mabel Matiz gibi birçok sevilen isimle düet yapacak.

Ajda Pekkan Sapphire (2)

Editör: Olcay Ünal Sert