Türk pop müziğinin Süperstarı Ajda Pekkan, önceki akşam KerkiSolfej organizasyonun gerçekleştiği konserde Ankara Atılım Sahnesinde sevenleriyle buluştu. “Ajda Forever” konseptiyle yaz turnesine tüm hızıyla devam eden Ajda Pekkan, sold out geçen konser serilerine bir yenisinide Ankara’da ekledi.

Ajda Pekkan Ankara 28.6.24

Ajda Pekkan, Semicenk'le özdeşleşen 'İlkbaharım Kışa Döndü' şarkısını repertuvarına alarak bu akşam Ankara Atılım Sahnesi'nde ki konserinde ilk kez seslendirdi.

Ankara Atılım Ajda Sahnede

Binlerce müzikseverin akın ettiği ve konser alanını hınca hınç dolduran Ajda Pekkan hayranları, Süperstar’a bütün şarkılarında koro halinde eşlik ettiler. 

Ajda Pekkan Ankara 28 Haziran 2024

Harika performansının yanı sıra muhteşem yorumuyla da büyüleyen Ajda Pekkan, ünlü şef Tarık Sezer eşliğindeki olağanüstü orkestrasıyla birlikte hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. 

Ajda Pekkan Ankara 28.6.2024

Ajda Pekkan Bursa da izdihama neden oldu Ajda Pekkan Bursa da izdihama neden oldu

Sahne kıyafetleriyle adeta modaya yön veren Pekkan, Ankara sahnesinde ise Burcu Sedef imzalı turuncu kıyafetiyle göz kamaştırdı.

Ankara Atılım Sahnesi Ajda Pekkan Konseri 28.6.2024

Başkent Ankara da Atılım Sahnesi'nde Ajda Pekkan konserine ilgi büyük oldu. Süperstar dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Ajda Pekkan Ankara Atılım Sahnesi 28.6.2024

AJDA FOREVER TURNESİNE DEVAM

Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda yaz turnesine devam edecek olan Ajda Pekkan, 8 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatro’da, 14 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda, 20 Temmuz’da ise Marmaris Amfi Tiyatro’da sahne alacak.

Editör: Olcay Ünal Sert