Türk Pop müziğin Süperstarı Ajda Pekkan, hız kesmeden yaz turnesine devam ediyor. Kerkisolfej Organizasyonun düzenlediği etkinlikte Ankara Atılım Sahnesinde sevenleriyle buluşan Ajda Pekkan, kendisini dinlemeye gelen binlerce Ankaralı sevenine unutulmaz bir gece yaşattı.

Ajda Pekkan sosyal medya hesabında kulisten en doğal hallerini takipçileriyle paylaştı. 

Sevenlerinin karşısına Burcu Sedef imzalı beyaz ve ışıltılı bir elbise ile çıkan Süperstar, muhteşem enerjisiyle soğuk havada konser alanını hınca hınç dolduran müzikseverlerin içini ısıttı.

Eşsiz ve benzersiz sahne performansının yanı sıra dansçılarıyla birlikte gece renk katan Ajda Pekkan, yoğun istek üzerine iki kere bis yaparak sevenlerinin kalbine bir kez daha taht kurdu.

Sahnede sokakta yaşayan canlarımız için yardım isteyen Pekkan, “Havalar soğuyor sokakta yaşayan can dostlarımıza lütfen sahip çıkalım” dedi. Bu örnek duyurusuyla büyük alkış alan Pekkan, konserini büyük bir coşku ile noktaladı.

Ajda Pekkan vokalistleriyle birlikte objektife böyle yansıdı. 

Pekkan 'Bambaşka Biri' adlı şarkıyı seslendirirken sahneden yaptığı konuşmada genç kızlara seslenerek; "Kimseyi beklediğim yok... Kızlar beni dinleyin, kimseyi beklemeyin. Mutlu olanlara çok mutluluklar diliyorum, ömür boyu mutluluklar diliyorum ama içinizde yarattığınız o Tanrısal adam yok artık. Tanrı olan sizsiniz. Onlar artık bizi kullanamayacaklar!" dedi.

Süperstar sahnede dansçıları ile birlikte şarkı söyleyerken sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Türk Hava Kurumu'ndan Ajda Pekkan'a sürpriz!

Süperstar Ajda Pekkan, Ankara Atılım Sahnesi'nde verdiği konserin ardından büyük bir sürpriz yaşadı. Pekkan'a 1969 yılında Türk Hava Kurumu için çektirdiği fotoğrafların yer aldığı tablo hediye edildi. Süperstar sürpriz karşısında çok duygulandı.

Feyyaz Şerifoğlu'ndan Süperstar'a büyük sürpiz!

Nesrin Sipahi, TRT2 de Hülya Koçyiğit'in programına konuk oldu Nesrin Sipahi, TRT2 de Hülya Koçyiğit'in programına konuk oldu

Ajda Pekkan'a bir diğer sürpriz de bir dönem vokalistliğini yapan oyuncu Feyyaz Şerifoğlu'ndan geldi. Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Sedat karakeriyle şöhreti yakalayan yakışıklı oyuncu, efsane sanatçı Ajda Pekkan'ı kuliste ziyaret ederek övgüler yağdırdı.

Ajda Pekkan'ın konser programı:

Ajda Pekkan yoğun yaz konserinin ardından sonbahar konserleriyle müzikseverlerle buluşmaya devam edecek.

Süperstar, 20 Eylül 2023'te Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde, 26 Eylül’de İzmir Kültürpark Açıkhava’da sevenleriyle buluşacak.

Ajda Pekkan, 16-17 Ekim 2023 tarihinde İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda hayranlarıyla buluşacak.

(Ekran görüntüsü Instagram)

.

Editör: Olcay Ünal Sert