Türk pop müziğin Süperstarı Ajda Pekkan, konser turnesine hız kesmeden devam ediyor. Kerkisolfej organizasyonun düzenlediği etkinlikte dün akşam Antalya Açıkhava’da sahne alan Ajda Pekkan, Sold Out konserine bir yenisini daha ekledi.

Günler öncesinden tüm biletleri tüketen Süperstar, hayranları konserden saatler öncesinde kapıda uzun kuyruklar oluşturdu.

Burcu Sedef ve Ajda Pekkan’ın beraber tasarladığı sahne kostümü ile göz kamaştıran Pekkan, eşsiz sahne performansı, güçlü yorumu ve muhtesem enerjisiyle adeta Antalya’yı salladı.

Yıldız Tilbe ilk stadyum konserini Beşiktaş Stadyumu'nda verecek Yıldız Tilbe ilk stadyum konserini Beşiktaş Stadyumu'nda verecek

Kendisini dinlemeye gelen izleyicilerin yoğun ilgisinden dolayı hayranlarına teşekkür eden Ajda Pekkan, yoğun istek üzerine iki kere bis yaparak sevilen şarkılarını konser alanını tıklım tıklım dolduran sevenleriyle hep bir ağızdan seslendirdi.

Öte yandan konserlerine kaldığı yerden devam edecek olan Süperstar 11 Kasım Adana’da 17 Kasım’da ise İstanbul Zorlu Psm’de sahne alacak.

Ajda Pekkan, yıllar sonra Adana da sahne alacak. Sanatçı Çukurova Üniversitesi Sahnesinde konser verecek.

Editör: Olcay Ünal Sert