Süperstar, isyan etti!.. "Lütfen yasayı geri çekin!" Süperstar, isyan etti!.. "Lütfen yasayı geri çekin!"

Oryantal Tanyeli geçtiğimiz yıl fazla kilolarından kurtulmak için mide ameliyatı geçirmiş ve 99 kilodan 60 kiloya kadar düşmüştü. 53 yaşındaki ünlü isim mide ameliyatının ardından rutin kontrolleri sırasında ise kansere yakalandığını öğrenmişti.

Tanyeli Kolaj

Gerçek adı Öznur Kral olan, sahne adı Tanyeli ile tanınan ünlü oryantel bir süredir kanser tedavisi görüyor.

DOSTLARI MORAL GECESİ DÜZENLENDİTanyeli Topluu Dsc 8166

Geçtiğimiz yıldan bu yana pankreas kanseriyle mücadele veren oryantal Tanyeli için sanatçı dostları günler önce moral gecesi düzenlemişti.

Tanyeli̇ Sanatcilarla TopluAralarında Zara, Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Ahmet Selçuk İlkan, Safiye Soyman, Fatih Ürek, Selen Görgüzel, Ferman Toprak, İsmail Özkan ve Didem Kınalı gibi isimlerin de bulunduğu gecede hastalığıyla ilgili konuşan Tanyeli ‘’Hastalığımın üçüncü evresindeyim. Ameliyatsız tedavi için başvuru yaptık. Allah ne derse o olacak’’ demişti.

Kanserle mücadele veren Tanyeli sağlık durumuna ilişkin yaptığı yeni açıklamayla gündeme geldi. Eğer ameliyat olursa doktorların kendisine masada kalabileceğini söylediğini belirten Tanyeli yaptığı açıklamayla sevenlerini üzdü.

Tanyeli Hastanede-1

‘TÜMÖR ARTER DAMARIMA YERLEŞTİ’
Günaydın’dan Tuba Kalçık’a konuşan Tanyeli umudunu kaybetmediğinin altını çizerek, "Üçüncü evredeyim, tümör arter damarıma yerleşti. Doktorlar 'Eğer ameliyat olursan masada kalabilirsin' dedi. Tedavi gördüm ancak tümör küçülmüyor.’’ açıklamasını yaptı.

Tanyeli Zara Dsc 9167

'DUALARINIZI ESİRGEMEYİN'
Sevenlerinden dua isteyen Tanyeli açıklamasının devamında ise ‘’Zor bir süreç. Başka tedavi yöntemlerini deneyeceğiz. İnşallah 2024'ü dolu dolu yaşayacak ömrüm olur. Umudumu kaybetmemeye çalışıyorum. Allah'ın biçtiği ömrü yaşayacağım. Dualarınızı esirgemeyin’’ dedi.

Türkan Şerbetci Tanyeli

Eski Çakıl Gazinosu'nun ve Cahide Palazzo'nun sahibi iş kadını Türkan Şerbetçi, yakın dostu Tanyeli ile görülüyor.

Editör: Olcay Ünal Sert