Dünyanın en iyi 10 salon tasarımlarından biri olarak seçilen  Toprak Şeker, 2019 saç renkleri ve trendlerini belirledi. İşte 2018-2019 Sonbahar / Kış sezonunun saç rengi trendleri...

Espresso Keyfi
Bu sezon yine Kahverengi tonları oldukça ön planda...Soğuk kış günlerini ısıtan sıcak espresso koyuluğundaki kahverengi saçlar daha derin ve gizemli bir görünüm katıyor. 
 
Sarı Sıcak
Modası asla geçmeyen sarı saçlar sezonun trend renkleri arasında ön sıralarda yerini alıyor. 80'li yılların akımı olan koyu saç dipleri ile sarı saç kullanmak isteyen kadınlara müjde...! Sezonun başlıca trendleri arasında yer alan koyu dipler, sarı saçlar 2019'un favorilerinden... Ayrıca sıcak ve soğuk renklerin karışımı olan sandre dediğimiz tonlar sarı saç renkleri arasında oldukça revaçta. 

Balyajda Akdeniz Esintisi
Kahve, karamel ve sarı gibi renklerdeki muhteşem uyumuyla göz kamaştıran "Akdeniz Balyajı" koyu renk saç tercih eden hanımların görünümüne yumuşak bir etki sağlıyor.

Akıllı Mor, Tatlı Pembe
Pembe ya da mora yakın tonlar bu kış saçların arasında dağınık biçimde yayılarak görünümünüze farklı bir renk katıyor. Marjinal ve özgür ruhlu hanımların seveceği bu renkler havanızı değiştiriyor.

Sıcak Tarçın 
Sarışın mı, yoksa kızıl mı? Biraz bakırla renklendirilen sarıya dönük tarçın rengi 2019'un trendleri arasında... Özellikle açık tenli kadınların çok beğeneceği sarıya dönük tarçın renkli saçlar oldukça iddialı bir görünüm sağlıyor.

Gece Siyahı
Vazgeçilmez siyah bu sezon parlak değil. Işıltıdan uzak, daha yoğun tonlardaki siyah renk saçlar, yıldızlı Akdeniz gecesi sıcaklığında...