BÜLENT ERSOY’UN TRANSPRAN CESURLUĞU
 
Dünyaca ünlü starlar Beyonce, Kim Kardashian’ın   iç çamaşır kullanmadan cesurca giydiği  transparan elbise  akımına Diva Bülent Ersoy’da dahil oldu.

İzdiham’ın yaşandığı konserde ,  Diva Bülent Ersoy kendisini telefonlarıyla çekmek için yarışan binlerce hayranının büyük tezahüratlarıyla sahneye çıktı. Türk müzik tarihinin en büyük   İkonu olarak işaret edilen Diva Bülent Ersoy ikonik tarzı ve eşsiz sahne performansı ile büyüledi.


Siyah derin göğüs dekolteli Gülşah Saraçoğlu imzalı transparan hot couture elbisesi, tepeden tırnağa ders niteliğindeki sahne imajı ile Diva kendine hayran bıraktı. Diva’ya sahne öncesinde özel karşılama yapıldı. Hayranları tarafından gece boyunca “divaların divası” sözleriyle iltifatlar yapılırken kadehler “sen çok yaşa divamız “sloganlarıyla kaldırıldı.

Türk musikisinin yaşayan efsanesi Bülent Ersoy transparan kostümüyle şarkılarını seslendirdi. 
 
Bülent Ersoy ‘un haftalar öncesinden sold out olan Affet Sahnesinin zınga zınk dolu olması sebebiyle yer bulamayan hayranları mekânın kapısından geri dönmek zorunda kaldı. Gazinonun  kapısından dönen hayranları gelecek konser tarihini öğrenip  rezervasyon yaptırmak istediler.

Zuhal Olcay sahnesinde Halil Ergün'ü ağırladı Zuhal Olcay sahnesinde Halil Ergün'ü ağırladı

Türkiye'nin önemli ikonlarından Bülent Ersoy'un hayatı yakında film olarak çekilecek.

Bülent Ersoy ve Mehmet Yüzüak, Avustralya konserine de birlikte gitmişlerdi.

Bülent Ersoy 12 Eylül 1980 darbesinden sonra yargılanırken.

Diva Bülent Ersoy ve 80'li yıllarda birlikte yargılandıkları yakın arkadaşı Mehmet Yüzüak'ı kimin oynayacağı şimdiden merak konusu.

Editör: TE Bilisim