“Seni Sevmeyen Ölsün” şarkısıyla bir döneme damga vuran ve 2021 yılında gırtlak kanseri nedeniyle sesini kaybeden ünlü arabesk şarkıcısı Tüdanya'yı, derinden üzen ve şoke eden bir olay yaşandı. Olayı ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay duyurdu.

Tudanya Ulaş

Tüdanya ve Yunus Ulaş

Akay, “Tüdanya’ya büyük hayranlık duyan Adanalı hayranları, ünlü şarkıcıya sosyal medyadan ulaşarak kendisini ziyaret etmek istediklerini ilettiler. Tüdanya ise hayranlarını kırmayarak İzmir’e davet etti. Onları evinde misafir eden Tüdanya, kendisini şoke eden üzücü bir olayla sarsıldı.

Tudanya Ulas Yilmaz 2

80'li yılların efsane sanatçısı Tüdanya, tutkulu hayranı Yunus Ulaş heyecandan kalp krizi geçirince büyük şok yaşadı.

Yazarımız Zühre Gülşen’in takip ettiği ziyaret esnasında 30 yaşındaki hayranı Yunus Ulaş, Tüdanya ile fotoğraf çekildiği esnada heyecanlanarak kalp krizi geçirdi. Yere yığılan Ulaş için hemen sağlık ekipleri çağrıldı ve İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Mahsun Kırmızıgül'den playback yapan şarkıcılara sert eleştiri Mahsun Kırmızıgül'den playback yapan şarkıcılara sert eleştiri

Tudanya Yunus Ulas 2024Hastanede tedavisi devam eden ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Yunus Ulaş ve Tüdanya Onur Akay’a konuştu. Tüdanya, “Şok geçirdim, bu olay beni çok derinden üzdü. Yunus’a acil şifalar diliyorum” dedi.

Editör: Olcay Ünal Sert