Özge Ulusoy ve Tuğçe Altun Kirişçi’nin sunuculuğunu yaptığı, Altın İnci Ödülleri önceki akşam Lazzoni Otel’de sahiplerini buldu.

Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın aşk görüntüleri ortaya çıktı Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın aşk görüntüleri ortaya çıktı


Gecede ödül verilen isimler arasında; Melihat Gülses, İlyas Salman, Kamuran Akkor, Gülden Karaböcek, Tuğba Ekinci, Lale Belkıs, Nadide Sultan, Hatice ve Abidin Yerebakan’dı. 

Organizatör Emre Kirişçi, sunucular Özge Ulusoy ve Tuğçe Kirişçi birlikte objektife poz verdiler.

Tuğba Ekinci Demet Akalın İçin Sert Konuştu

Gecede ödül alan Tuğba Ekinci, girişte Gülden Karaböcek’e yöneltilen bazı sorulara çok sinirlendiğini söyleyerek açtı ağzını yumdu gözünü. “Gülden Karaböcek’e saçma sorular soranları kınıyorum, artık lütfen Gülden hanıma Gölcük çingenesini sormayın, bir Gölcük çingenesi Gülden hanımın adını ağzına alamaz." dedi. Hande Yener ve Gülben Ergen’e teşekkür eden Ekinci, "Bu çingenelerin ipini çekin artık.” dedi.

Tuğba Ekinci, Demet Akalın'ı Gülden Karaböcek için sarfettiği "Tüm eniştecilerin sonu böyle olsa izlesek..." paylaşımından dolayı sert sözlerle eleştirdi.

Tuğba Ekinci törene takımla katıldı.

Geceye vip araçla giden Gülden Karaböcek, sosyal medya hesabından fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Törende Gülden Karaböcek; “Bu güzel gecede misafir olmakla çok mutluyum, nicelerine…” demekle yetindi.

Tuğçe Altun Kirişçi ve Özge Ulusoy’un sunumuyla gerçekleştirilen ödül töreninde Nadide Sultan’a hayranından hediye olarak 5'i bir yerde takıldı. Sunucu Kirişçi’nin sahneden inerken sana bir sürprizimiz var demesiyle şaşıran Nadide Sultan hayranından hediyeyi görünce “Düğünümde bile bu kadar altın takılmadı.” dedi.

Editör: Olcay Ünal Sert