Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri, Dilber’in sırrının ortaya çıktığı üçüncü bölümünde yine milyonları ekrana kilitledi. Gecenin sürprizi ise Yılmaz Erdoğan’ın “Hatıran Yeter” şarkısını söylemesi oldu.
İlk fragmanın yayınlandığı günden bu yana gündemden hiç düşmeyen İnci Taneleri, yeni bölümüyle yine milyonları ekrana kilitledi. Kanal D izleyicilerinin nefeslerini tuttuğu gecede, heyecan ve tansiyon hiç düşmedi.

İnci Taneleri Azem

ZAHİR OPERASYONU!

Zahir ve Azem’in otelde karşılaşması ile başlayan İnci Taneleri’nde Azem’in uyarılarına kulak asmayan Zahir ve adamlarını dışarıda büyük bir sürpriz bekliyordu. Azem’in Emniyet Müdür Yardımcısı olan eski öğrencisi Erman ve ekibi, Zahir ve çetesini gözaltına aldı.

Hazar Ergüçlü 2024

“DİLBER, YALANCI MISIN?”

Azem ile güzel hayaller kuran Dilber’in sakladığı sırrın ortaya çıkması bölüme damga vurdu. Azem, Dilber’in bir çocuğu olduğunu öğrenince büyük hayal kırıklığına uğradı. Dilber ile yüzleşen Azem'in, “Önce evli olduğunu, sonra da bir çocuğunun olduğunu başkalarından öğreniyorum” sözleri üzerine Dilber “Söyleyecektim ama çok korktum, seni kandırmak için değil beni bırakıp gitmemen için yalan söyledim” dedi.

Yılmaz Erdoğan Inci Taneleri

HATIRAN YETER SÜRPRİZİ…

Azem ve Piraye yakınlaşmasının da ilk kez ekrana geldiği dizide, Yılmaz Erdoğan’ın “Hatıran Yeter” performansı ise kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Sadece caz dinleyen Piraye’nin ise Azem’den ayrıldıktan sonra arabada Serkan Kaya’nın yorumladığı, sözü Ahmet Selçuk İlkan’a, müziği Yılmaz Tatlıses’e ait “Hatıran Yeter” şarkısını tekrar dinlemesi bölümün eğlenceli sahneleri arasında yer aldı.

Ferdi Tayfur Hatıran Yeter

HATIRAN YETER'İN SERKAN KAYA'NIN YORUMUYLA VERİLMESİ TEPKİ ÇEKTİ

Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs’ta izleyiciyle buluşacak Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs’ta izleyiciyle buluşacak

Ferdi Tayfur ve Gülden Karaböcek'in yorumuyla hafızalara kazınan 'Hatıran Yeter' adlı şarkının efsane yorumcular yerine Serkan Kaya'nın sesinden verilmesi sosyal medya da büyük tepki çekti. Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "İnci taneleri gerçekten çok iyi bir dizi. Bende kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. Dün bi sahnede Azem karakterinin Ferdi Tayfur şarkısı deyip okuduğu Hatıran Yeter’i bi başka araba sahnesinde Serkan Kaya’dan çalmaları biraz saçma oldu. Ama bunun arka planında telif hakları ve yakın ilişkilerden kaynaklı reklamsal çalışmalar olabilir. Her ne olursa olsun biz Ferdiciler arabada bangır bangır Ferdi Tayfur duymak isterdik. Sözü Ahmet Selçuk İlkana Müziği Yılmaz Tatlıses e ait olmasına rağmen Hatıran Yeter denilince akla Ferdi Tayfur gelir kimse kusura bakmasın. Belki babam yorum bile yapmaz buna ama insan bi sinir oluyo yani... Hormonlarım tavan zaten" notunu düştü.

Tugce Tayfur Hatıran Yeter

Hazar Ergüçlü Dilber

KESKİN BAKIŞLI, YILAN KAVİSLİ!

Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri dizisinin üçüncü bölümünde de Dilber’den muhteşem bir dans gösterisine yer verildi. Sincanlı Erkal’ın “Keskin bakışlı, yılan kavisli sivri dilli Dilber geliyor” anonsuyla sahneye davet ettiği Dilber'in, “Şeker oğlan” türküsü eşliğinde yaptığı dansı yine çok konuşuldu.

Kubilay Aka Inci Taneleri

AZEM OĞLUNUN İZİNİ BULDU!

Üçüncü bölümün finalinde ise Azem’in kayıp oğlunun izine ulaşması heyecanı artırdı. İsmini değiştirdiği tespit edilen oğlunun güncel fotoğrafı gösterilen Azem, gözyaşlarına hakim olamadı.

OĞLUNA KAVUŞABİLECEK Mİ?

Dizinin merakla beklenen yeni bölümünden ilk tanıtım filmi de yayınlandı. Fragmanda Azem, oğlunun yaşadığını öğrenir ve resmini görür. Ancak oğlunun bir suçlu olduğunu öğrenen Azem, bu duruma çok üzülür. Dilber ise Azem ile hayaller kurmaya devam eder. Ancak Dilber'in çocuğunun Zahir'in elinde olması, onun elini kolunu bağlar.

Hazar Ergüçlü Pavyonda

ZİRVENİN ADI: İNCİ TANELERİ

İnci Taneleri üçüncü bölümü ile hem sosyal medya hem de reyting listelerinin zirvesine oturdu. Çarpıcı diyalogları, şarkıları, dans sahneleri ile gece boyunca konuşulan İnci Taneleri, günün en çok izlenen dizisi oldu.

İnci Taneleri

GÜÇLÜ KADRO, GÜÇLÜ SENARYO

BKM imzalı yapımın güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Herkesin ‘inci’likli bir hikayesinin olduğu projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

“Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” yeni bölümleri ile her perşembe akşamı Kanal D’de yayınlanacak.

Editör: Olcay Ünal Sert