Bora Akkaş'ın deri kıyafetiye olan fotoğrafı 80'li yıllarda çocuk yıldız olarak ünlenen Küçük Emrah'ın 90'lı yıllarda ki haline benzetilirken, ünlü oyuncunun diğer kareleri yapay zeka bu kadar mı değiştirir dedirtti?

Bora Akkaş'ı bir kısım takipçileri de Michael Jackson'un deri kıyafetli fotoğraflarıyla kıyasladı.

Bora Akkaş, yapay uygulamayla adeta kılıktan kılığa girerken, en çok şaşırtan ve değişen oyuncu olmayı başardı.

işte Bora Akkaş'ın diğer fotoğrafları:

Sertab Erener'in son hali hayranlarını üzdü Sertab Erener'in son hali hayranlarını üzdü

BORA AKKAŞ

Bora Akkaş, yayınladığı fotoğrafların altına; "Bu ne benim paramı geri verin" diyerek uygulamadan pek memnun kalmasa da en çok dikkat çeken isimlerin başına geldi.

CEM YILMAZ

Komedyen Cem Yılmaz, akıma 90'lı yıllara ait fotoğrafını paylaşarak dahil oldu. Yılmaz, fotoğrafa "90'lar böyle olur" notunu düştü. 

GÜLDEN KARABÖCEK

80'li yılların ünlü starı Gülden Karaböcek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; 'Pembe sevgim yıllar öncesinden geliyormuş meğer... " notunu düştü.

Gülden Karaböcek, sosyal medya hesabından yaptığı nostaljik paylaşımlarıyla büyük dikkat çekiyor.

Arabesk Müziğin Kraliçesi Gülden Karaböcek; Barış Manço ve Ferdi Tayfur ile birlikte yer aldıkları 1984 yılından bir kareyi Almanya Turnesinden diyerek paylaşmış, sosyal medya da büyük ilgi görmüştü.

ÖZLEM YILDIZ

NİLGÜN BELGÜN 

Nilgün Belgün de eski fotoğrafını "90'lar konsepti varmış kaçırmayayım dedim... Yıl 1995. O yıllar Dormen Tiyatrosu'nda oynuyorum…" notuyla paylaştı

TUĞBA ÖZERK

ŞÜKRAN OVALI

ZEYNEP ÖZKAYA

Editör: Olcay Ünal Sert