Tiyatro oyunu için İstanbul Havalimanı'ndan Denizli Havalimanı'na uçan ünlü oyuncu Melek Baykal Denizli Havalimanı'nda yaşadığı zor anları paylaştı.

Melek Baykal sosyal medya hesabından paylaştığı video da;
"Ben hayatımda böyle bir rezillik görmedim.. İstanbul'dan Denizli Havalimanı'na iniyorsunuz... Taksiler orada bekliyor.. Taksiyle anlaşıyorsunuz.. Tam bineceksiniz taksiye, taksi şöförü diyor ki; 'binemezsiniz, ben bagajlarınızı alırım sizler yürüyerek güvenlik kapısına yürüyün güvenlikten alırım sizi' diyor.. Allah aşkına dünyanın neresinde var böyle bir durum .. Ya da var da ben mi bilmiyorum?

Hastası var, yaşlısı var, engellisi var hamilesi var... Olacak iş midir bu soruyorum sizlere?... Neyse...

1,5 - 2 km. yolu yürüyerek güvenlik kapısına geliyoruz.. Tuttuğumuz araçta bizi takip edip yanımızda geliyor... Güvenlikte görevli polislere soruyorum 'nedir bu rezalet? diye...

Aldığım cevap şu: Melek hanım bizimle yani ( emniyetle) ilgili bir durum değil.. Bu tamamen; #devlethavameydanlarıişletmesi ve Denizli Belediyesi 'nin uyguladığı bir durumdur ve malesef 2 senedir de durum böyle" diyor... Gerçekten şaşkınım, sinirliyim ve üzgünüm ve Vatandaşın durumu içler acısı... Vatandaş her zaman olduğu gibi cezalandırılıyor..." dedi.