Yasmin Erbil, “Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var” dedi.

Şovmen Mehmet Ali Erbil ile oyuncu Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil, Oya Çınar'ın Oyalamacalar programına konuk oldu.

Oya Çınar, "Mehmet Ali Erbil ile ilgili tonla fikir var... Özel hayatında büyümeyi reddeden şımarık çocuk hali gülüp geçtiğin bir şey mi yoksa imtihanı devam ediyor mu?" sorusunu sordu. Erbil ise "Devam ediyor" diyerek şunları söyledi:

Mehmet Ali Erbil - Yasmin Erbil / Fotoğraf: Olcay Ünal Sert

"Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak. (...) Çok fazla kadınların olması, etrafında genç kızlar olması halen beni yaralıyor aşabildiğimi söyleyemem."

Oya Çınar Erbil'e açık açık "Genç kadınlarla birlikte olması..." ifadelerini tekrarlayınca genç isim bu konuda da oldukça samimi sözler söyledi. Yasmin Erbil "Bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum olunca rahatsız ediyor bilmiyorum, insan rahatsız oluyor, artık 27 oldum 25 yaşında bir kız duyunca rahatsız olduğum oluyor" dedi.

Yasmin Erbil ayrıca "Babam gibi insanlardan hoşlanmam, uzak dururum" ifadelerini de kullandı.

Yasmin Erbil, birliktelik yaşadığı basketbolcu sevgilisi ile birlikte görülüyor. 

Kamuran Akkor'un kızından annesine sürpriz! Kamuran Akkor'un kızından annesine sürpriz!

Editör: Haber Merkezi