Sesi ve aşk şarkılarıyla gönülleri fetheden sevilen sanatçı Yıldız Tilbe, Cahide Palazzo’da unutulmaz bir akşam yaşattı.

Aydınlıkevler oyunu İstanbul Uniq Sahnesinde Aydınlıkevler oyunu İstanbul Uniq Sahnesinde

Yoğun talep üzerine yeniden Cahide Palazzo’da sevenlerinin karşısına çıkan Yıldız Tilbe, zaman zaman misafirleriyle sahneden kurduğu diyaloglarla da gülmekten kırdı geçirdi. Sahneye lila renk mini bir elbiseyle çıkan Tilbe: “Bu akşam sizler için süslendim. 38 beden olsam çok daha çekici olurdum. Şimdi 34 bedenim gerçi ama beni yine tutamıyorlar, taş gibiyim.” sözleriyle alkışları topladı.

Yıldız Tilbe kendisini izlemeye gelen şarkıcı Yılmaz Morgül’ü sahneye davet etti. Üç şarkılık mini bir performansla Yıldız Tilbe’nin sahnesine konuk olan Morgül: "Yıldız, Türkiye’nin yaşayan en büyük ozanlarından biri. Onu pamuklara sarıp sarmalayalım." dedi.

Enerjisiyle sahnede dur durak bilmeyen Tilbe’ye Cahide Palazzo misafirleri de akşam boyunca eşlik ederek renkli anlar yaşadılar.

Öte yandan usta sanatçı Yıldız Tilbe’nin performansı öncesinde sahneye çıkan Oryantal Didem, danslarıyla kendine hayran bıraktı.