Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da sahne sırası önceki akşam bir kez daha ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’nindi.

Her konserinde olduğu gibi biletleri günler öncesinde tükenen gecede Tilbe hayranları mekanı hınca hınç doldurdu. Kapasitenin üstünde müzikseverin ağırlandığı konserde ünlü sanatçı, efsane olmuş şarkılarıyla yüreklere dokundu.

Unutulmaz klasiği “Delikanlım” şarkısıyla konserine başlayan Yıldız Tilbe, Kuruçeşme’yi dolduran sevenleriyle birlikte dillerden düşmeyen slow şarkılarını hep bir ağızdan seslendirdi.

Sık sık imaj değiştiren ünlü sanatçı, kıyafeti ve saç stiliyle yine ilgi odağı oldu. Şarkı aralarında izleyicisiyle bol bol sohbet eden sanatçı esprileriyle de açık havada kahkahalar estirdi.

Yıldız Tilbe, Delikanlım'ın ardından; Kafam Hafif Dumanlı- Bir tek düşüncem, Çabuk Olalım Aşkım, Ama Evlisin gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konserin sonlarına doğru tempoyu artıran Tilbe, sevenlerini ayağa kaldırarak enerjik bir final yaptı.

Selda Bağcan ‘Popçular milyonlar kazanırken ben hâlâ yüzbinler alıyorum’ Selda Bağcan ‘Popçular milyonlar kazanırken ben hâlâ yüzbinler alıyorum’

Yıldız Tilbe, Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Editör: Olcay Ünal Sert