OLcay Ünal Sert

YILDIZ TİLBE’DEN TARİHİ KONSER

Yıldız Tilbe’nin dün akşam Beşiktaş Stadyumu’nda verdiği dev konseri 25 bin kişi izledi. Organizasyonda 1765 kişi çalıştı. Bu organizasyon son on yılın en iyi konseri olarak tarihe geçti…

Yıldız Tilbe Besiktas Stadı Konseri 9.6.2024

Aşkın ve acının kadını Yıldız Tilbe kariyerinin 30. yılını dün akşam Beşiktaş Stadyumu’nda verdiği konserle taçlandırdı. Şek Organizasyon tarafından düzenlenen konserde müzik severler bu tarihi akşama şahitlik etti. Kalabalık heyecanla Yıldız Tilbe’yi beklerken Kral FM DJ‘leri ortamı çaldıkları şarkılarla ısıttı.

Ersay UnerArdından birçok hit şarkının sahibi Ersay Üner sahneye çıktı. Sonunda beklenen an geldi ve Yıldız Tilbe konserine start verdi.

Yıldız Tilbe Besiktas 9.6.2024

Programına 30 yıl önce Haziran 1994’te müzik severlere ilk merhaba dediği şarkısı ‘Delikanlım’ ile başlayan Yıldız Tilbe dünden bugüne hit olmuş şarkılarını söyledi. Özel tasarlanmış sahnesi, 20 kişilik dev orkestrası ile gözleri kamaştıran Yıldız Tilbe alkış ve ıslık yağmuruna tutuldu. Tilbe dakikalarca süren tezahürata teşekkür ederek karşılık verdi.

Yıldız Tilbe'yi Beşiktaş Stadı'nda  25 bin kişi izledi.

Yıldız Tilbe Beşiktaş 9.6.2024-1

Aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Yıldız Tilbe dün akşam 21.30 da "Delikanlım" şarkısı ile sahneye çıktı. Şarkılarını peşpeşe aralıksız söyledi. Romantik slov şarkılara ağırlık veren Tilbe, konserinin sonlarına doğru hareketli şarkılara geçti. Yıldız Tilbe "Havada Bulut Yok Bu Ne Dumandır" türküsü ile ise hüzünlendirdi. Tilbe, 23.45 de konserini tamamladı.

Yıldız Tilbe'nin Beşiktaş Stadyumu'nda verdiği dev konseri 25 bin kişi izledi. Organizasyonda 1765 kişi çalıştı.

Yıldız Tilbe'yi Melis İşiten, Burcu Kıratlı, Gökhan Keser, Tuğba Melis Türk, Pınar Soykan, Gamze Topuz, Gizem Tuncer, Seda Mete, Gökçe Kırgız Yılmaz, Begüm Öner, Begüm Obiz, Atakan Işıktutan gibi ünlü isimler izledi.

Yıldız Tilbe Beşiktaş Staduymu

DEV BİR EKİP ÇALIŞTI

İşte yılın organizasyonu olarak tarihe geçen Yıldız Tilbe’nin Beşiktaş Stadyumu konseri için alanda 1765 kişi çalıştı. İşte rakamlar…

80 kişi: Sahne kurulumu

135 kişi: Teknik ekip

40 kişi: Yıldız Tilbe’nin ekibi

600 kişi: Karşılama ve yer gösterimi

850 kişi: Güvenlik görevlisi

Sibel Can ile Kıbrıs bambaşka! Sibel Can ile Kıbrıs bambaşka!

60 kişi: Organizasyon ekibi

Editör: Olcay Ünal Sert