Bir süredir gözlerden uzak yaşayan ünlü sanatçı Zerrin Özer, Haziran 2022'de müziği bıraktığını açıkladıktan birkaç ay sonra müziğe geri döndü.

Zaman zaman paylaşımlarıyla konuşulan Özer, yaşadığı sağlık sorununu açıkladı.

Kişilik bozukluğu hastalığıyla mücadele ettiğini söyleyen Zerrin Özer, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Defolup gitmek istiyorum, nasıl uçlardasınız? Ben borderline'ım ya sizler?

Beni tanımıyorsunuz bıktım artık beni yaftalamanızdan bıktım bazı kuş beyinlilerden" diyerek isyan etti. Ünlü isim, paylaşımını yorumlara kapalı yaptı.

Nuri Alço'nun eşi Burcu Alço'dan yeni açıklama: Bilinci yerinde! Nuri Alço'nun eşi Burcu Alço'dan yeni açıklama: Bilinci yerinde!

BORDERLİNE KİŞİLİK BOZUKLUĞU NEDİR?

Uzmanlara göre borderline kişilik bozukluğu ya da diğer adıyla sınırda kişilik bozukluğu bireyin kendisi ve başkaları hakkında düşünme ve hissetme şeklini etkileyen ve günlük yaşamda sorunlara neden olan bir akıl sağlığı bozukluğudur. Borderline kişilik bozukluğu bireyin kendisi hakkında sahip olduğu öz imgeye dair sorunlar, duygular ile davranışları yönetme zorluğu ve başkaları ile ilişkilerde istikrarsızlık şeklinde görülebilir. 

Editör: TE Bilisim